Melt! Festival 2012 má hymnu

Melt! Festival 2012 vypukne už tento víkend a ohlásil svou oficiální melodii. A je pěkně živelná, jako chapadla chobotnice.

11.7. 2012 13:27:45 | informace | wil-m

Melt! Festival 2012 má hymnu

Jsou akce, které svou hymnu mají, některé ji snad i vyloženě potřebují. Vizuály jsou fajn, ale když se jedná o hudební festival, není vhodnější dát mu spíše "tvář", která se dá poslechnout? Některé hymny původně berlínského Love Parade se staly téměř legendárními, vzpomeňme namátkou na stařičké One World One Future nebo Music Is The Key. Melt! festival je další z velkých akcí, která se vlastní hymnou pyšní také. Jestli mám správné informace, tak s touto tradicí začali teprve před dvěmi lety, kdy se této role zhostili WhoMadeWho se skladbou Gigantische Stahlgiganten, loni to byli Digitalism2 Hearts. Letos se kolo výběru otočilo na Bloc Party a skladbu Octopus v RAC (Remix Artist Collective) remixu. Je to divoké a energické, prostě takové jaké by si pořadatelé přáli, aby byl celý jejich již nyní vyprodaný festival. Však si to poslechněte sami, ale nezahálejte, odkaz je funkční na jeden měsíc ;). So come on!

Odkaz:

PARTYINFO

Melt! 2012

13.07.2012 - 15.07.2012 Ferropolis, Gräfenhainichen
Live: Plan B, The Rapture, Block Party, Gossip, Two doors cinema club, Laurent Garnier pres. LBS, M83, Justice, Caribou, Modeselekor, Flux Pavilion
DJs: Richie Hawtin, Dave Clarke, Benga, Ellen Allien, Maya Jane Cole, Sebastian, The Bloody Beetroots, Adam Beyer etc.
REKLAMAREKLAMA