Svojšice 2012: Tak jak bylo?

Festivalově-prázdninové léto bylo zahájeno tím nejlepším způsobem - letošní Svojšice se opravdu povedly. Tady pár ohlasů...

2.7. 2012 15:30:28 | ankety & názory |

Blondeemonic: Za jedna s hvězdičkou

Letošní svojšický festival předčil všechna moje očekávání. Od 20.30, kdy jsme přijeli na místo, skvělý hudební zážitek, všude, kam člověk přišel. Ochranka, záchody, ceny na barech a stánek s jídlem. Super organizace. Jedinou vadou bylo dusno ve stanech, za což vlastně ani nikdo nemůže, kvůli příliš teplému počasí. Se spoustou známých skvělé shledání. Atmosféra, kterou jsem nezažila už tak dlouho. Svojšice za jedna s hvězdičkou!!!


Finch: Nadupané Svojšice

Letošní ročník svojšického festivalu se nesl ve znamení jednoho z nejsilnějších lineupů v historii českých parties, všechna světová esa navíc předvedla vysoce kvalitní výkony. I přes nižší návštěvnost byla atmosféra perfektní a les rukou nad hlavami návštěvníků bylo možno vidět po celou noc. Počasí také vyšlo na jedničku a jediným menším problémem tak byl nedostatek pivních píp v areálu a zbytečně velká Studio 54 stage, navíc umístěná nepříjemně blízko té hlavní.


Carl W: Festivalová sezóna zahájena nejlepším možným způsobem

Svojšice se hodně povedly - parádní počasí, kvalitní zázemí pro party-people, kterým snad nic nemohlo chybět. a hlavně luxusní hudební zážitek. Nejlepší byl jednoznačně Papá Väth, který zahrál nejlépe, co jsem ho kdy slyšel. Atmosféra ke krájení. Za zmínku stojí taky set Adam Beyera, který ví, jak se má u nás ukončit festival a sypal staré dobré techno. Lepší zahájení festivalové sezóny si nedovedu v Česku představit, laťka je nastavena hodně vysoko.


elm: Svojšice - špička českého elektronického léta

Svojšice dostály svému slibu a přivezly hned několik DJských legend (Vath, Digweed, Beyer...). Počasí vyšlo na jedničku, organizačně také vše zvládnuto, je proto těžké hledat na této akci nějaké nedostatky. Věřím, že pořadatel asi nebyl úplně spokojen s návštěvností, která mohla být klidně mnohem větší, nicméně to klasického návštěvníka trápit nemusí. Pro mě osobně to byl návrat na místo činu po pěti letech a užil jsem si ho skvěle.


Holy Jay: Zdražit vodku!

Řeknu Vám, že akční cena vodky byla celkem smrtící. Beyera jsem se nedočkal a už i Digweeda jsem jistil vleže na stráni. Ale všechno, co jsem do té doby potkal, si zasloužilo deset tisíc palců nahoru - škoda, že jich tam asi tolik nebylo. Energie, muzika, atmosféra, technické zajištění akce a samozřejmě věčný genius loci svojšického amfiteátru. Díky moc. Za rok zatleskám znova.


PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně