Playa Crew na Colours of Ostrava

Playa crew se po letech strávených na festivalech Hradhouse a Pleasure Island vrací zpět do rodné Ostravy.

1.7. 2012 19:23:17 | rozhovory | mikeware

Festivalový areál [foto: www.colours.cz]

Letní teplé počasí Vám přinese nezaměnitelnou atmosféru nejbarevnějšího festivalu u nás. Atmosféra bude bezesporu natolik živá, že si každý návštěvník odnese přinejmenším tolik zážitků, kolik sám snese. Industriální historické jádro Dolní oblasti Vítkovic, spousta hudebních scén, workshopů, míst pro odpočinek a relaxaci. To bude letošní Colours of Ostrava.

V polovině měsíce července máte možnost ochutnat široké spektrum hudebních melodií a rytmů. A i taneční hudba bude mít zde svůj prostor a to v rekonstruované bývalé ústředně nazýváné klub U6, kde máte možnost ochutnat elektronickou produkci z ruk ostravských djů. Helax&Playa stage je název této scény, která Vám přinese odklon od klasických rytmů a nabídne v prostorách klubu co největší letní komfort.

Djská crew Playa se po letech strávených na festivalech Hradhouse a Pleasure Island vrací zpět a to do své rodné Ostravy. V rámci této scény Vám nabídne hudební vystoupení všech djů ze svých řad. Můžete se těšit na zakládajícího člena crew, dje, promotéra a moderátora programu Hell party Martina Streeda. Dále na živé vystoupení dje D’SafaMartina Craye doplněné saxofonistou a houslistkou. O další zábavu se postará kolega Martina Streeda, moderátor Hell party, dj a promotér Cou-D. Mezi další jména patří nepochybně Djeda Lebeda, Josh Mosaiq, Michal Bauer, Psycho, Fourcase nebo i nová generace mladých nastupujících djs jako Mathiass O’zana, Philipoo, Chicken, CJ Fox, Wojki, Wecca či první opavská zástupkyně něžného pohlaví za djským pultem Petta Glover. Zbytek doplní djs rádia Helax.

Sekundovat jim budou djs rádia Helax a to dj především známý jako zakladatel projektu No money C-Phone. Společně s kolegou z dua Fataller Elvisem se představí v klubu U6 a jejich dosavadní úspěchy a pravidelné sbíraní různých d’n’b ocenění napovídají, že i lomené beaty budou mít své zastoupení. Na scéně se objeví i moderátor programu Zewling dj Kmín. Beaty bodou postupně narovnávat Jirka Javorský, moderátor a dj programu House pacific a také Lum X známý především z programů Extáze a House factory, který převzal po Martinu Grednerovi. Skupinu uzavírá tituly ověnčený a jeden z nejžádanějších party a streetdance batle djů u nás, dj Lowa.

Zajímavosti této scény bude projekt Silent disco, kdy během odpolední produkce bude hudba přehrávána dálkově ve sluchátkách a ne v reproduktorech a v každém sluchátku, bude jiný kanál, ať už house či techno. Takže si návštěvník může vybrat o jaký styl hudby má zájem.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2012

12.07.2012 - 15.07.2012 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Animal Collective, Mogwai, Infected Mushroom, Parov Stelar Band, Bobby McFerrin, Alanis Morissette, Janelle Monáe, Björk (nebude hrát)
DJs: Martin Streed, D’Safo, Martin Craye, Cou-D, Djeda Lebeda, Josh Mosaiq, Michal Bauer, Psycho, Fourcase, Mathiass O’zana, Philipoo, Chicken, CJ Fox, Wecca, Wojki, Petta Glover, C-Phone, Elvis, Kmín, Jirka Javorský, Lum X, Lowa etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně