Venezuelské duo Fur Coat má první album

A půjde asi o velké překvapení. Album se jmenuje Mind Over Matter a podle feedbacků DJs se jedná...

4.7. 2012 06:15:16 | nové desky | Carl W

.. o jedno z nejlepších housových alb roku.

Kluci už za sebou mají dva singly - Space Ballad s Argenis Brito z minulého roku a You And I s Cari Golden z letoška. Oba zařadili na album a přidali k nim i jedenáct novinek. Oba singly vyšly na londýnském labelu Crosstown Rebels (mj. Seth Troxler, Laurent Garnier nebo Maceo Plex), nyní se k ním přidá i plnohodnotné album.

Čekat tedy budeme to, co je pro Jihoameričany typické - silné beaty a opravdu hodně taneční tracky. Album je také nabité dalšími hosty. Kromě již zmíněných Cari Golden a Argenis Brito zde najdeme také umělce jako Rap Lisa, Mel Blatt, Stee Downes nebo DJe a vokalistu Dawsona Bacu, známého pod uměleckým jménem Big Bull.

Polovina Fur Coat - Sergio Muñoz, který si říká Delete - album popisuje hodně psychologicky. Říká, že když člověk v něco opravdu věří, tak za pomocí síly mysli dokáže překonat všechny překážky a k cíli se tak dostat. Stejně to prý bylo u alba Mind Over Matter, což i název naznačuje.

Ať je to jak chce, podle dosud zveřejněných tracků to vypadá, že jde o výborný taneční house, který byste si neměli nechat ujít. Album vychází na labelu Crosstown Rebels 17. září 2012.

Tracklist:

1. Mind Over Matter (Intro)
2. Those Days
3. Pettit Pillow feat. Rap Lisa
4. She's All Good feat. Big Bully
5. Falls Away feat. Mel Blatt
6. The Man Of The Hour
7. Spirit
8. Going Nowhere feat. Stee Downes
9. Change Resistance
10. You And I feat. Cari Golden
11. Space Ballad feat. Argenis Brito
12. Understand What I Do feat. Big Bully
13. This Is The End

Odkazy:

Poslechni si: Fur Coat & Argenis Brito - Space Ballad

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně