Mrkni se na line upy pro 26. týden

Jsou tu první festivaly (Svojšice, Sunset, Lont), resty ještě ze školního roku (Citadela) i karlovarský filmáč. Tak vybírej!

29.6. 2012 11:52:47 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.6. 2012

81 Padre & Dave

Ostrava, Fabric

21.00 - Elvis
21.45 - C-phone
22.30 - Kmin
23.15 - Ringo
00.00 - Martin Gredner
01.30 - Peter Key
02.30 - Danny Bright
03.30 - C-phone + Elvis
05.00 - Robiq
06.30 - konec

29.6. 2012

Bounce! Bounce!

Brno, Mersey

22.00 - Saddan
00.00 - Kay + Tvzex
02.00 - Manack

29.6. 2012

Candy Shop

Brno, Perpetuum

21.00 - Maztah
23.30 - Illuzionists DJs
01.30 - pole dance by Decadance studio
01.40 - Aka
03.30 - Chocolatic

29.6. 2012

Citadela: Paul van Dyk

Brno, Bobycentrum

18.00 - Elio
20.00 - Duncan Grey
21.30 - Beatnut
23.00 - Burian & Burian
01.00 - Paul van Dyk
04.00 - Lucca
06.00 - konec

La Grotta
19.00 - Ecco Rox
20.00 - Pedro
21.00 - Upgrade
22.30 - Nois
00.00 - Spiriakos
01.30 - Steen & The Keeper
03.00 - Scorn
04.30 - Cmeen
06.00 - konec

29.6. 2012

Jameson Festival Lounge

Karlovy Vary, Festival Lounge

20.00 - Maceo
22.00 - Peter K + Charlie One (zpěv)
00.00 - Friky
02.00 - Akira

29.6. 2012

Lont Open Air 2012

Spešov, Koupaliště Spešov

20.00 - Mark Smith
21.30 - Ian in Run + Deepress
23.00 - Mort'n
24.00 - Wasted Idiots Rocks Everywhere (live)
01.00 - Scorn
02.00 - TyPhone
03.00 - Drax
04.00 - Holodroid

29.6. 2012

Peach Up Holiday 2012

Ostrava, Cafe de la Ostrava

21.00 - Lookingbreakz aka DJ Piri
22.30 - Radan Just
00.30 - Inspiral X62
02.30 - Cyclown

29.6. 2012

Sunset Festival vol. 4

Šumperk, Vodní Nádrž Krásné

20.00 - Albi
21.30 - Danny Mathew
23.00 - Michael C
00.30 - Orbith
02.00 - Bontrip
03.30 - Junior Jan aka Nesquik

29.6. 2012

Svojšice 2012

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

18.00 - Tomaš Haverlik
20.00 - Jeremy Olander
21.30 - Joris Voorn
23.30 - Sven Väth
02.00 - John Digweed
04.00 - Adam Beyer
06.00 - konec

techno
19.00 - Kaisersoze
20.30 - Lucca
22.00 - Nicole Moudaber
23.30 - Cristian Varela
01.00 - Pan-Pot
03.00 - Takaaki Itoh + Go Hiyama
04.30 - Toky + Boss
06.00 - konec

house
19.00 - Peet Walk
20.30 - Adlet
22.00 - Ronny
23.30 - Enrico
01.00 - Mischa Daniels
03.00 - Chris Sadler
05.00 - Subgate

29.6. 2012

White House Session

Pohořelice, Gemini

21.00 - Comander
22.00 - Jonathan van Reed
23.00 - Lucesty
00.00 - George S
01.00 - Najgecc
02.00 - Phil Albedo
03.00 - James Haste + Adam Suizo

30.6. 2012

Drag and Drop 011

Praha, MeetFactory

21.00 - Sasha Nevolin
22.00 - Brezhnev
23.00 - DJ Chepuchov
00.00 - Tim Tor
02.00 - DJ jam

30.6. 2012

Jameson Festival Lounge

Karlovy Vary, Festival Lounge

20.00 - Maceo
22.00 - Peter K + MC Lindee
00.00 - 2k
02.00 - Akira

30.6. 2012

Love

Brno, Perpetuum

22.00 - Johannes
00.00 - Deivis
01.45 - Poco
03.15 - A-Roll

30.6. 2012

Otvírák Prázdnin 2 open air party

Trnávka,

20.00 - Martin Friedl
22.00 - Ajfel
23.00 - David Drexler
23.59 - Ajfel + David Drexler

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně