Co tě čeká na letošních Svojšicích

Festival se nezadržitelně blíží. Pokud se stále rozhodujete zda vyrazit či ne, přečtěte si několik následujících řádků.

17.6. 2012 18:28:49 | | Džejár

Program letošního ročníku byl kompletně odhalen a nyní už zbývá jen koupit vstupenku a vyrazit na legendární akci, která ve svojšickém letním areálu proběhne již podvanácté!

Festival Svojšice i letos nabídne svým návštěvníkům především skvělé ceny na barech. K dispozici bude také speciální Finlandia UV Zone a další vychytávky, které udělají z celé akce takovou kalbu, na kterou jen tak nezapomenete!

Bary

Během celého festivalu si návštěvníci budou moci zakoupit vodku Finlandia jen za 35 Kč. Zároveň bude na festivalu představena zcela nová příchuť vodky černý rybíz, kterou budou moci ochutnat návštěvníci ve Svojšicích jako jedni z prvních.

Přehled extra levných cen partnerských drinků:

Finladnia vodka 35 Kč
Finlandia Černý rybíz 35 Kč
Redbull 55 Kč
Bacardi 40 Kč
Bacardi & Coke 70 Kč
Finská & džus 70 Kč

Finlandia UV Zone

Na festivalu Svojšice najdete kromě tří velkých pódií také velkokapacitní stan, kde vás bude celou nocí provázet dj Michal Pácalt za rytmů příjemného poslechového housu. Kromě útulného baru a dostatku míst k sezení se zde o návštěvníky postarají krásné Finlandia hostesky. Ty návštěvníkům nabídnou speciální tetování UV barvami, které bude přenášené na velké projekci a po dokončení bude zhotovena pro každého speciální fotka.

After Party

Pokud nebudete mít ani po „svojšické“ hudební náloži dost, máme pro vás dobrou zprávu. Stejně jako vloni i letos budete moci pokračovat v paření v nedalekém areálu zámku Choltice, který nabídne taneční afterparty až pro 1000 nenasytných partypeople! Hlavním hostem bude oblíbená djane Lucca.

Technika

Všechna pódia budou vybavena tou nejmodernější technikou, obřími LED stěnami, projekcemi, lasery a mnoha dalšími audio-vizuálními vychytávkami, které umocní zážitek z kvalitní hudby.

VIP zona

VIP zónu bude letos umístěna v exkluzivním krytém prostoru nad svahem naproti hlavní scéně, VIP parkoviště nahoře u areálu a vlastní bar. Stejně jako normální lístky i VIP vstup je slosovatelný o nový Renault Twingo.

Zastřešené prostory

V případě nepřízně počasí budou k dispozici pódia a stany pro více než 3 000 partypeople.

Legenda

Svojšický festival je živoucí legendou mezi česko-slovenskými tanečními open airy vůbec. Probíhá od r. 2000 pravidelně každý rok (až na odmlku v r. 2010) a přiváží ta nejlepší jména zahraniční a domácí taneční scény: CJ Bolland, Cristian Varela, Jeff Mills, Joey Beltram, Umek, Layo and Bushwacka, G-Force, Hardcell, Takaaki Itoh, Cari Lekebusch, Speedy J, Henrik B, Hiroaki Iizuka, Steve Stoll, Colin Dale, Surgeon, Justin Robertson, Glenn Wilson, Steve Rachmad, Marko Nastič, Radial aj.

Inovace versus tradice

Festival každý rok přiváží ten nejaktuálnější sound. Poprvé na českém open airu vystoupí Sven Väth, „Drumcode“ zvuk představí Adam Beyer a trojici legendárních djs uzavírá mistr progressive house zvuku John Digweed. Na druhé straně vystoupí nová jména jako PAN-POT či Nicole Moudaber. Svojšice zezapomínají ale ani na klasický „techno nášup“ v podání djs Toky vs Boss, Cristian Varela Kaisersoze, Lucca a dalších.

Pro každého něco

Tři plnohodnotná pódia letos nabídnou rozpětí stylů od techno, tech-house, tech-minimal a house až po progressive a electro. Hlavní main stage nabídne největší jména celého line upu, krytá hala bude v zajetí techna a Studio 54 stage ve znamení housu, tech-housu a elektra.

Cena

Vstupenku, která zahrnuje nejbohatší line up v historii festivalu, zakoupíte za pouhých 799 Kč (v červnu). Nepropásněte příležitost vidět a slyšet několik světově uznávaných jmen v jednom dni na jednom místě kousek od vašich domovů!

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Svojšice na www.rave.cz/shop.

Pohodlí

Návštěvníci budou moci opět využít možnost stanování zdarma kousek od areálu. K dispozici bude tradiční kyvadlová doprava za symbolickou cenu 30 Kč. Ti, kdo přijedou autem, zaparkují na parkovišti v bezprostřední blízkosti od areálu festivalu. Taxi bude pro návštěvníky festivalu k dispozici po celou noc za poloviční ceny.

Soutěž

Se vstupenkou z předprodeje je zde exkluzivní šance odjet z festivalu Svojšice 2012 novým modelem Renault Twingo.

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně