Sun Goes Down: cvrči a západ slunce v Budapešti

Díky týmu Stayfly ani letos nepřijdou o své milovníci výjimečné podívané na západ slunce.

14.6. 2012 06:24:54 | informace | Tomika

Sun Goes Down 2011

Zmíněný promotérský tým opět převezme roli cvrčků na budapešťském ostrově Markéty, kde tři dny bude rozmazlovat naše zvukovody. Festival Sun Goes Down s vypečeným zahraničním line up-em proběhne 26-28. července.

Oproti minulým ročníkům se podařilo dosáhnout, aby se oddaní milovníci elektronické taneční muziky rovnou 3 dny plné příjemných melodií cítili jako v ráji a to v Cha-Cha-Cha Cabrio a v jeho klubové části v Budapešti na ostrově Markéty. Pro dokonalý hudební zážitek se zde nainstaluje speciální dodatečná zvuková a světelná technika.

I při sestavování line up-ů na jednotlivé dny bylo cílem dosáhnout maxima. Výsledkem této snahy je takový seznam vystupujících, za která se za poslední léta všichni modlíme, aby je konečně některý z místních promotérů dovezl. První den nás poctí se svým vystoupením kvarteta prezentující alba DJ Kicks, a to Soul Clap a Wolf+Lamb. Ani to by nás nepřekvapilo, kdyby se tomuto neskutečnému seskupení umělců podařilo sundat hvězdy z americké vlajky. „Překvapivě“ ani druhý den nebude o nic slabší, kdy nás v rámci RebelRave Showcase budou rozmazlovat nejdynamičtější mladí titáni z jednoho nejžádanějších labelů poslední doby, Crosstown Rebels.

Video: Chopstick&Johnjon 2@ChaChaCha 2011

Letošní delší „otevírací doba“ (jak z hlediska počtu dnů, tak i hodin!) nám umožní uspokojit i fanoušky tvrdších beatů. Sobotnímu západu slunce bude dominovat label Richieho Hawtina - Minus.

A slunce 26-27-28. července nebude zapadat ledajak, ale při Sun Goes Down.

Lístky:

  • permanentka: (dispozici pouze v omezeném počtů a pouze v předprodeji) 21-31. května 25 €, 1-30. června 30 €, 1-15. července €, 16-27. července 40 €
  • jednodenní lístky: předprodej 15 €, na místě 17 €

Linky:

PARTYINFO

Sun Goes Down

26.07.2012 - 28.07.2012 Cha-Cha-Cha Cabrio, Budapest
DJs: Soul Clap + Wolf + Lamb, Superlounge, Richy Ahmed, Robert James, Gaiser (live), Heartthrob (live), Andras Toth (live), Russ Yallop, Fur Coat, Ambivalent, Add2Basket, Zee aka Jaffa Surfa, Szett, Blatti, Madox & Lank, Stereostrip, Paul Mad, Jumpski & Detective Kelly, Blatti, Rene Mascarpone, Delay, Beta, Polarize, Isu, Zajac, Roland Handric
Cena: 15 - 40 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně