Mrkni se na line upy pro 23. týden

V Praze na Shadowbox @ Roxy, Drumbox nebo do Yes! Z malých měst třeba technovačka v Hodoníně. Tak vybírej!

8.6. 2012 06:30:28 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

8.6. 2012

Citybeach festival

Brno, Park Lužánky

16.00 - Ginger
17.30 - Jiří Schmitzer
18.45 - Charlie Straight
20.15 - No Name
21.30 - Hana Robinson
23.00 - konec

8.6. 2012

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
23.00 - Roman Rosi & Kaik
00.30 - Dan Cooley
02.30 - Roman Rosi + Kaik
05.00 - konec

8.6. 2012

Coonk

Brno, Perpetuum

21.30 - Archie
23.30 - Sonja
01.00 - Yacube
02.30 - Deivis

8.6. 2012

Drumbox

Praha, Storm

20.00 - Do.Mi.No
21.00 - Vircz + Mc Binja
22.00 - Skáčko
23.30 - Martyyno
00.30 - Suki
01.30 - Pixie
02.30 - Volume Plus
04.00 - Kan-Jacca

8.6. 2012

Equalizer

Opava, Depo

21.00 - Dealer
23.00 - MaSo
01.00 - Firgo
03.00 - Struna

8.6. 2012

Luxury

Brno, 7. Nebe

21.00 - Sedliv
22.00 - Pete Walk
23.00 - Danny Bright
00.00 - Duncan Grey
01.00 - Koen Groeneveld
03.00 - Revis
04.00 - Marcus Cooper

8.6. 2012

Power Station Summer Edition

Praha, Yes!

22.00 - Duff
23.30 - Perverse factory
00.30 - Hiffi + Jacob
02.00 - Pixie
03.30 - Dave + Tamagotchi

8.6. 2012

Shadowbox @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
01.00 - Fred V + Grafix
02.30 - 2K + Sweg
05.30 - konec

2nd
22.00 - 2K
23.30 - Starks
01.30 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
02.30 - Starks

8.6. 2012

Zoom 2

Praha, SaSaZu

22.00 - Sony Vega
00.00 - Michael C
01.00 - First State
03.00 - Bon Finix
04.00 - Crossryders
05.00 - konec

9.6. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Alex Nievel
00.00 - Roman Rai + Fatty M
02.00 - Schwa
04.00 - all back 2 back
05.30 - konec

9.6. 2012

Papaya European Club Tour

Ostrava, Fabric

21.00 - Pietro Bell
23.00 - Martin Michniak
01.00 - Mario
03.00 - Martin Gredner
05.00 - konec

9.6. 2012

Party hromadného ničení

Brno, Favál

00.45 - Iwoshek a MC Donald
02.00 - Checkmate
03.15 - Wiit

2nd
20.30 - DeepCraft
22.00 - Wille
23.30 - Fly
00.45 - Sors
02.00 - Ishtar

9.6. 2012

Psychedelic free party

Krnov, Pod obrazem

20.00 - ambient & chill out & electronica
23.00 - goa & psytrance & dark psychedelic

9.6. 2012

Psychoticum 8

Hodonín, Metro

20.00 - Thomas Kentha
21.30 - Sayer
23.00 - Liner
00.30 - Baryy
02.00 - Mark G
03.30 - G &Bass

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně