Staň se Miss Morava Open Air Festival 2012

Přihlas se do internetové soutěže Miss Morava Open Air Festival 2012 a vyhraj ceny, vstupenky...

6.6. 2012 16:22:43 | ankety & názory | pop84

.. a další zajímavé ceny a také se staň tváří festivalu 2012. Přinášíme informace k soutěži Miss Morava Open Air Festival 2012. Pro začátek: celková hodnota všech cen v soutěži je přes 34 tisíc! Ceny do soutěže věnovala společnost S GALLERY (poukazy na stylové stříbrné šperky v Brně), Open Air Festival (vstupenky, konzumace na baru a podpis vybraného interpreta) a penzion a restaurace Chalupa U Městské Brány (pobyt a konzumace)

Registrace zájemkyň o účast probíhá od 4. 6. do 19. 6. 2012 a přihlášení do Soutěže vyplněním Přihlášky uchazečky a její zaslání na e-mailovou adresu: miss@openairfestival.cz, jež musí obsahovat následující povinné údaje:

jméno a příjmení
věk
míry
tři fotografie
telefon

Při výběru do semifinálového kola je nutné doložit prokazatelné trvalé bydliště nebo místo narození na Moravském území nebo prokazatelné studium na Moravském území nebo prokazatelný pracovní poměr na Moravském území. Soutěže se mohou zúčastnit pouze dívky starší 18. let.

Celá soutěž se odehrává pouze prostřednictvím internetu a stránek festivalu www.openairfestival.cz. Doplňující informace o soutěžících budou prezentovány na fan page na Facebooku

Soutěž bude probíhat ve třech vzájemně na sebe navazujících kolech označených následovně:

Základní kolo. Bude probíhat formou výběru z přihlášených uchazeček pořadatelem a porotou na základě zaslaných přihlášek, celkem bude vybráno dvanáct (12) účastnic do semifinále. Všechny tyto dívky mají jistotu výhry vstupenky na festival.

Semifinálové kolo. Bude probíhat formou projevené aktivity veřejnosti zde na stránkách a to na základě hodnocení a vyjádřených sympatií k přihlášeným účastnicím formou stanovenou v obecně závazných pravidlech Soutěže. Celkem bude vybráno 5 účastnic do finálového kola.

Finálové kolo. Bude probíhat formou projevené aktivity veřejnosti na zde na stránkách a to na základě hodnocení a vyjádřených sympatií k finalistkám soutěže formou stanovenou v obecně závazných pravidlech Soutěže. Celkem budou porotou s přihlédnutím k projevené aktivitě veřejnosti zde na stránkách vybrány tři vítězné finalistky Soutěže v pořadí od nejlepší s následujícími označeními:

Miss Open Air Festival Morava 2012
1.Vicemiss Open Air Festival Morava 2012
2.Vicemiss Open Air Festival Morava 2012

Ceny pro účastnice Soutěže:

Miss Open Air Festival Morava 2012
dárkový poukaz od společnosti S GALLERY v hodnotě 5.000,-
dvoudenní pobyt pro 2 osoby v penzionu Chalupa U Městské Brány
Podpis vybraného interpreta na festivalu OAF
2 x VIP vstupenka
Konzumace na baru na festivalu OAF v hodnotě 1.000,-

1.Vicemiss Open Air Festival Morava 2012
dárkový poukaz od společnosti S GALLERY v hodnotě 3000,-
2 x VIP vstupenka
Konzumace na baru na festivalu OAF v hodnotě 500,-

2.Vicemiss Open Air Festival Morava 2012
dárkový poukaz od společnosti S GALLERY v hodnotě 1000,-
Vstupenky VIP 2x
Konzumace na baru na festivalu OAF v hodnotě 200,-

4. až 5. místo
2 x vstupenka

6. až 12. místo
1x vstupenka

Vyhlašovatelem Soutěže je obchodní společnost Abaton system s.r.o., Pořadatelem Soutěže je reklamní agentura Planitia.cz. Odborná porota se skládá z mužských odborníků a to převážně z crew teamu Open Air Festivalu. Obecně závazná pravidla soutěže Miss Morava Open Air festival 2012 najdete na webu festivalu

PARTYINFO

Open Air Festival 2012

09.08.2012 - 11.08.2012 Letiště Panenský Týnec, Panenský Týnec
Live: Gorillaz Sound System, Mando Diao, Amy MacDonald, Rizzle Kicks, Anna K, Monika Načeva, Živé kvety, Monkey Business, Prago Union, Tony Ducháček & Garage, Charlie Straight, Beatburger Band, Notes From Prague, Tofu Fighters and Soya Bitches, Nightwork, Skyline, Wohnout
DJs: Fatboy Slim, Booka Shade, Bloody Beetroots DJs, Stereo MCs DJs, Jonty Skrufff + Fidelity Kastrow, Far Too Loud, Electrixx, Audio:Hertz, Patrick Hagenaar, Bidlo, Orbith, Tráva, Chris Sadler, Josef Sedloň, Ketan & Rishin’, Jakub Mildner, MarcoS etc.
Cena: 660 - ? (předprodej)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně