Cypress Hill x Rusko

Další fúze hip hopu a elektroniky je na světě, podívejme se blíže, oč tu vlastně běží. Cypress Hill působí na scéně od, mrkněme do Wiki...

8.6. 2012 09:01:46 | nové desky | wil-m

Cypress Hill x Rusko

.. roku 1988, první stejnojmnenné album jim vyšlo v roce 1991. Celkem doba, ne? Zvlášť, když si uvědomím, že někteří naši čtenáři jsou ještě mladších ročníků. Od latino (Cypress Hill), přes vyhulený (III Temples of Boom), kytarama, metalem a rockem říznutý hip hop (Skuls and Bones) pokračují svou chameleóní kariéru u dubstepových válů. 

Jako partner byl vybrán (haters gonna hate) Rusko. Možná ještě dobře, že ruka výběru ukázala právě na něj a ne na haters gonna hate more Skrillexe, ale to už nechám na ne/vkusu každého. Rusk již zkušenosti s rapery již má, vypíchnu mou nectnou neřest v podobě Gadgets Go Go, kde si s tímhle žánrem a producentem zakoketoval Chali 2na. S Cypress Hill vytvořili Cypress x Rusko EP, které obsahuje celkem pět woblujících tracků. Těžko říct, jak dlouho se Cypress Hill hodlají na téhle módní trendy hype vlně vozit, ale vzhledem k tomu, že jim to stálo i za výrobu jakýs webovek, tak snad to i nějakou chvilku vydrží. K hostování si přizvali už i Damiena Marleyho. Obojí je již nabízeno ke stažení na iTunes. Uvidíme, zda jim podaří dotáhnout svou spolupráci až k celému albu.

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA