Kitsune Maison otevřeli s novou kolekcí kamenný obchod v New Yorku

Kitsune, správně čteno Kit-soo-ne, znamená v japonštině liška...

5.6. 2012 06:08:51 | móda | Charlotte

.. a díky tomu má i světoznámá hudební a módní značka divokou šelmu ve svém logu.

Firma byla založena veteránem hudebního průmyslu Gildasem Loaëcem, který strávil 15 let na turné s Daft Punk a architektem Masayaou Kurokim. Maison Kitsune je pařížská módní a hudební značka, která je na trhu již 10 let a je inspirována zážitky, které výše uvedené duo mělo možnost prožít na cestách po Japonsku.

Během dlouhých let působení se Kitsune Maison objevili na významných akcích (Collete - slavnostní zahájení, Corso Como a jiné ..) a navázali spolupráci se správnými lidmi (André Saraiva, Pierre Hardy, a jiní ..). Díky tomu se nyní pyšní novým kamenným obchodem v Americe, konkrétně v přízemí hotelu Nomad u Brodwaye a 28.ulice na Manhattanu.

Ačkoliv je obchod v Americe, zachoval si ryze francouzské dekorum díky parketovým podlahám a čistě bílému obložení. Měkké osvětlení umocňuje denní světlo, které proudí ze severu a západu oken, stěny zdobí Art Deco tisky slavných staveb hlavního města Paříže (např. Arc du Carousel, Theatre de l´Opera).

Kromě nové kolekce pro ženy i muže Kitsune nabízí i vedle péče o pleť od Aeson a tašky od Want Les Essentiels de la Vie. Při otvíračce amerického shopu byl na místě Loaëc, který dohlížel na závěrečné úpravy a rozdíl mezi americkými zákazníky a zákazníky z Francie rozlišil hned: "Američané se zastavili, chtěli si pokecat, sousedé nás vítali extrémně vřele .."

Já osobně jsem byla fanynkou Kitsune od doby, kdy jejich návrháři představili kašmírový svetr V-Krk .. byl v zelené barvě na figuríně v Colette a bylo to asi před čtyřmi lety.

Značka Kitsune rozšířila své jméno o precizně padnoucí šaty, mezi které můžeme zařadit Oxford košile s přiléhavými rameny, kalhoty úzké přes boky, prostorné přes nohy a všechny a to vše tvoří luxusní japonský denim -obleky jsou zpracovány tak,aby padly oblekum,ktere urcuji dana ĺeta.

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně