The Room by Basmatee představí novou kolekci pro pány od návrhářského dua Sistersconspiracy

The Room by Basmatee uvede 31. května 2012 od 18 hodin v prostoru svého nového obchodu ve Školské 7 na Praze 1 pánskou kolekci přední české návrhářské dvojice Sistersconspiracy nazvanou MindMapper.

29.5. 2012 07:17:19 | móda | Charlotte

Trička, svetry, košile, kalhoty, šortky, tašky a další kousky pro módy chtivé muže budou v The Room by Basmatee v prodeji pouze dva týdny! Součástí launch party bude i netradiční módní performance v choreografii Toma Rychetského ze sdružení DekkaDancers.

Pro obchod The Room by Basmatee, který se specializuje převážně na pánskou módu, je spojení s taktéž převážně pánskou značkou Sistersconspiracy logickou volbou,“ říká zakladatel obchodu Jan Lichý a dodává: „Nejen, že je nám blízký způsob, jakým Alice s Janou vnímají a interpretují pánskou módu, ale velmi rádi osobně podpoříme návrháře, kterým, stejně jako nám, není lhostejný styl oblékání českých mužů.“ Alice Klouzková komentuje nejnovější kolekci značky takto: “Kolekce MindMapper vychází z tzv. myšlenkové mapy, která vizuálně zachycuje naše nápady a inspirace. Hrajeme si s náhodou a kiksy, používáme výrazné barevné mixy, spoustu zapínání a velké kapsy. Výrazným prvkem jsou i speciální digitální potisky, které pro tuto kolekci vytvořila umělkyně Linda Dostálková.“ Její spoluautorka Jana Jetelová dodává: „Pro prezentaci v The Room by Basmatee jsme naší aktuální kolekci doplnily o nové exkluzivní pánské modely, které jsou originální a v limitovaném množství.

The Room by Basmatee vznikl v květnu 2008 původně jako obchod s grafickými triky. Jeho nabídka se ale postupně rozšiřovala o další sortiment z oblasti streetwearové módy. Letos v únoru se obchod v rámci stejné adresy přestěhoval do většího obchodního prostoru a začal se více specializovat na pánskou módu. The Room by Basmatee se profiluje jako osobitý a neortodoxní select shop, který nabízí výběrové oblečení a obuv od více i méně známých značek jako Clae, Volta, Onitsuka Tiger, Suit, Sixpack, Obey, Ucon, Ontour a dalších.

Značku Sistersconspiracy založily roku 2005 absolventky ateliéru Módní tvorby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze Alice Klouzková a Jana Jetelová. Jejich autorské, především pánské kolekce jsou alternativou k masové produkci oděvních řetězců a jsou určeny všem, kteří hledají osobitý styl. Oblečení a doplňky od Sistersconspiracy se vyrábí výhradně v České republice v malých limitovaných sériích.

zdroj:

REKLAMAREKLAMA