Dance Valley 2012 postupně prozrazuje line-up

Dance Valley patří od roku 1995 v Nizozemsku k těm největším letním festivalům a každoročně se koná...

29.5. 2012 08:57:18 | informace | Langy

.. nedaleko Amsterdamu v oblasti Spaarnwoude ve Velsen Valley. I letos pořádající UDC ohlásila srpnové datum konání, a to sobotu 4.8.2012.

Kompletní line-up bude odhalen v nejbližší době, ale již teď jsou venku první atraktivní jména pro letošní 18. ročník. Na Mainstage vystoupí Afrojack, Axwell, Funkermana Thomas Gold. Druhá největší Full on Ferry stage ve vedlejším údolí nabídne jména jako Sied van Riel, Robbie Rivera, Aly &Fila a nebude chybět Ferry Corsten. Na hardstyle stagei zahrají The Prophet, Tatanka, Alpha2, Josh & Wesha další. Novinkou na letošním Dance Valleybude i tvrdší hardcore stage, ta nabídne DJs jako Promo, Tommyknocker, Hellfish, Radium, Kasparov (live) atd.

Pánové Erick Ea Roog, kteří společně tvoří projekt Housequake, budou mít letos svou vlastní stage, kde Housequake odehrají, ihned po otevření bran festivalu, svůj desetihodinový set. Takže pokud patříte mezi fanoušky těchto dvou house mistrů, máte se na co těšit. V line-upu se dále objeví jména jako Marco Bailey, Steve Rachmad, John Dahlbäck, Tom Harding, Fausto a velká spousta dalších na dvou desítkách stageí.

Kompletní informace k chystanému festivalu sleduj na www.dancevalley.nl, kde je samozřejmě i možnost zakoupení vstupenek. Cena základní vstupenky je stanovena na 55 €. Vzhledem k takovému množství DJských jmen je cena vstupenky přijatelná. Pokud máte to štěstí a v den konání Dance Valley, tedy přesně 4.8.2012, budete mít své sedmnácté narozeniny, máte nárok zakoupit si na svou první Dance Valley vstupenku za pouhých 25 €. U vchodu se společně se vstupenkou prokážete svým občanským průkazem. Všechny vstupenky, včetně VIP, jsou stále v prodeji. Takže v sobotu 4. srpna v čase od 11 do 23 hodin!

Fotky:

Video: Dance Valley 2011 aftermovie

Video: Dance Valley hardstyle trailer 2012

PARTYINFO

Dance Valley 2012

04.08.2012 Spaarnwoude, Amsterdam
DJs: ?, Afrojack, Axwell, Aly & Fila, Ferry Corsten, The Prophet, Tatanka, Marco Bailey, Steve Rachmad, John Dahlbäck, Fausto etc.
Cena: 55 - ? €
REKLAMAREKLAMA