Mrkni se na line upy pro 20. týden

Sensation Innerspace, Elektra, Tronixx Cyborg Show v Yes!, další díl narozenin Fabricu... Tak vybírej!

18.5. 2012 06:13:01 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.5. 2012

12th Anniversary of Fabric: DnB edition

Ostrava, Fabric

21.00 - This + That
23.00 - No Money
00.30 - Aphrodite
02.30 - Pixie
04.00 - Kyanid
05.30 - Drum-It + Lineart

dubstep
22.00 - Schooler + Creax + Tom-M
04.00 - konec

18.5. 2012

175bpm.cz launch party

Praha, Storm

20.00 - Neighbour + Reborn
22.00 - Ron-X
23.30 - Rudeboy
01.00 - Need for Mirrors
02.30 - Drumax + Vidras
04.00 - b2b
05.00 - konec

18.5. 2012

Active Zone

Pohořelice, Gemini

21.00 - Stupid Villagers
22.30 - Puta Padre
23.30 - Scorn
00.30 - Phil Albedo
01.30 - George Newton + Zeno
03.00 - Deyco
04.00 - Jonathan van Reed + Najgecc
05.00 - konec

18.5. 2012

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales
23.30 - Rido
01.00 - Die + MC Retna
03.00 - Stantha + MC Tucan
05.30 - konec

2nd
Yannick + Box

18.5. 2012

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Gat Electra
23.30 - Luis
01.00 - Paolo Mojo
03.00 - Orbith
04.30 - Nika

18.5. 2012

Kick da Night White Pre-Party

Praha, SaSaZu

22.00 - Dail Manene
00.30 - Elite
01.00 - Quintin
03.00 - Bon Finix + Tripmain
05.00 - konec

18.5. 2012 - 20.5. 2012

Northern Light

Malé Hradisko,

20.00 - Supetini Di Supet
22.00 Junkie
23.30 Scrappy
00.30 Katcha + MC Katrin
02.30 Hanzall
04.00 Zlatomil
05.30 - konec

2nd
20.00 E.Lec + Madre
22.00 Pierre Danerro
23.00 Mark Smith
00.00 Elektrabel & Mother @ Work
01.00 Van Drift
02.00 Alleki + Kobylka (bubny)
03.30 Cruz
05.00 Carl.Exe
06.00 - konec

18.5. 2012

Playa 8th Anniversary

Štěpánkovice, Cobra

21.00 - Martin Streed + Mathiass O'zana
22.00 - Wecca + Josh Mosaiq + Djeda Lebeda
23.00 - Kangoora
00.00 - Cj Fox + Psycho + Petta Glover
01.00 - D'Safo + Fourcase + Sygnity
02.00 - Martin Cray + Michal Bauer
03.00 - Chicken + Marco Biary

18.5. 2012

Rolling Deep vol. 6

Zlín, Golem

21.00 - Apoka
22.30 - Bassdozer
23.30 - Czida
01.00 - Buster
02.00 - Sandbow
03.00 - Witezz

18.5. 2012

Sneakers

Mladá Boleslav, Černá Vdova

22.00 - Gat Electra
23.30 - Luis
01.00 - Paolo Mojo
03.00 - Orbith
04.30 - Nika

18.5. 2012

Tronixx Cyborg Show

Praha, Yes!

22.00 - kluba
00.00 - keewix
01.00 - just
02.30 - misper P
04.00 - grinder brothers
05.30 - duch + kidreverse

18.5. 2012

Vacuum

Opava, Depo

21.00 - Kudla + Krusberg
23.00 - Peter Wünsch
00.30 - Ladida
02.30 - Dawe Bann
04.00 - Exponite

19.5. 2012

Advance

Praha, Alien

21.00 - James Lurk
22.00 - Peter Costa
23.00 - Other Vision
00.00 - Michael Calda
01.00 - Chicken
02.00 - Revis
03.00 - Pete Walk
04.00 - Joseph Kari
05.00 - Tripod

19.5. 2012

Kingdom Of House II

Plzeň, PH+

21.30 - Petr Suss
23.00 - Marek Barta
00.00 - Luppi Clarke + Saint Soby + Pavel Cimpl (live)
01.00 - Mike Fuentez
02.00 - Galant DJ
03.00 - O.JeyBee

19.5. 2012

Mortal Combat 2012

Raškovice, Hotel Ondráš

21.00 - Juvi + Robbie
22.00 - Nictix
23.00 - Lady Frog + Kosi
00.00 - Packo Gualandris
01.00 - Lucasch
02.00 - Mildee
03.00 - Toper
04.00 - Nemesys + Radan Just
05.00 - konec

19.5. 2012

Sensation Innerspace

Praha, O2-Arena

21.30 - Mr. White
22.30 - Deniz Koyu
00.00 - Mark Knight
01.30 - Axwell
03.00 - Sander van Doorn
04.30 - Daniel Sanchez + Juan Sanchez
06.00 - konec

19.5. 2012

Technokracie.org Night

Ostrava, Barcode

20.30 - Spigl + MaSo
23.00 - Dialect
01.00 - Rodar&Brims
03.00 - Ondrej Sekora (live)
04.30 - konec

19.5. 2012

Vibrator

Praha, Roxy

22.00 - Mickey The Kid
00.00 - Tvyks
01.00 - LOL Boys
02.30 - Tvyks
03.30 - Dryman

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně