Polský Soundtropolis představuje jména

Kvalitní německá produkce stojící za megalomanskou Mayday přiváží do Polska už od roku 2004 festival Soundtropolis.

18.5. 2012 06:53:13 | informace | Carl W

A festival si za ty roky udělal mnoho příznivců a přestože se často měnilo místo konání, nyní to vypadá, že se konečně usadil. Areál v Katovicích, v městské části Muchowiec, se nachází asi deset minut hromadnou dopravou od centra.

Letos, stejně jako tomu bylo rok minulý, se můžeme těšit na dvě pódia, kyslíkový stan, kvalitní organizaci a výbornou párty atmosféru. Samozřejmostí je taky možnost bezplatného parkování hned před areálem, spousta různých stánku s jídly, gift shopů a mnoho dalších věcí, bez kterých by se akce jistě obešla, ale přece jenom potěší.

Pojďme teď k line-upu. Ten, jako vlastně každý rok, ovládnou DJs z Německa. Chybět nemůže resident Westbam, dále se představí Moguai, Dabruck & Klein, Frank Kvitta, Torsten Kanzler, Marco Remus či Sutura. Jako live project zahrají Lützenkirchen, Electrixx a hardtechnař Arkus P. Mým želízkem v ohni je pak sličná technařka Kerstin Eden z Berlína. Jako jediný mimo německé a polské DJs se představí ve speciální tříhodinovém setu Speedy J z Holandska.

Možností ubytování v Katovicích je spousta - od levných penzionů až po kvalitní hotely. Z Ostravy je cesta dlouhá jen necelých 100 km. Takže si poznačte v kalendáři sobotu 11.8. a již nyní si můžete objednat lístky za 85 zł, na místě pak za 99 zł (necelých 600 Kč).

Odkazy:

PARTYINFO

Soundtropolis 2012

11.08.2012 , Katowice
DJs: Lützenkirchen (live), Nelski, Arkus P. (live), Westbam, Speedy J, Moguai, Dabruck & Klein, Frank Kvitta, Torsten Kanzler, Marco Remus, Kerstin Eden, Sutura, Łukasz Napora, Larix
Cena: 85 / 99 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně