DumDum - levný festiválek za humny

Další z řady parties, které se konají v Maďarsku a stojí za představení, je menší festival s názvem DumDum.

17.5. 2012 17:18:27 | informace | finch

Za pořádáním festivalu stojí maďarský rodák z Györu, zkušený DJ, producent a promotér Norbert Szilágyi alias DJ Sikztah a jeho agentura Mecca Events & Media (pořádání akcí, pronájem audio-vizuální techniky, reklamní činnost).

První dva ročníky se konaly v Györu a vystoupila na nich řada světových jmen, posuďte sami: Audio Bullys, Ed Rush, Darren Emerson, Paolo Mojo, Freestylers, Oliver Huntemann, Florian Meindl, Radio Slave, Layo & Bushwacka, Spektre (live), Fergie a další, včetně domácí špičky. Loňský ročník se pak přesunul do budapešťského klubu Studio a v lineupu se vyjímala jména jako James Zabiela, The Advent, Guy Gerber, Extrawelt nebo Popof.

Letošní vydání se bude konat 25. května a vrací se opět do Györu, kde mu bude útočištěm zbrusu nový polo-open-air prostor s názvem Club Mundo. Ten se nachází několik kilometrů od města a nabízí dvě plně kryté stage, VIP prostory, moderní a pohodlné posezení, zdarma bus do Györu a zvýhodněné ceny taxi.

Video: Dumdum 2012 Official Spot

Výčet jmen pro letošek nabízí v Maďarsku oblíbeného technobijce Felixe Kröchera, ze Španělska dorazí techno či tech housový mág Paco Osuna, dále anglický matador Mark Broom, následovaný třemi mladíky. Tím prvním je Kanaďan žijící v Berlíně a vydávající výhradně na slavném labelu M_nus, Hobo. Druhým v pořadí je i u nás dobře známý Dusty Kid a třetím do party je pak Angličan Blawan. Ten před dvěma lety na labelu Hessle Audio vydal svoji prvotinu „Fram“ a od té doby jeho sláva stoupá strmě vzhůru. V jeho podání se můžeme těšit na set plný acidu, techna, dubstepu, UK Garage a dalších stylů, ze kterých návštěvníkům tuzemských party vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Tato jména potom doplní italské duo Dandi & Ugo a další Angličan High Rankin, vyznávající drumandbass a dubstep.

Z domácích DJs se představí Naga & Beta, Junkie & Hawky, Igor DoUrden, Sikztah, Wondawulf a jiní.

Cena lístků je v předprodeji momentálně 3900 HUF / 14 €, na místě budou k mání za 4500 HUF / 17 €.

Další odkazy:

PARTYINFO

DumDum 2012

25.05.2012 , Győr
DJs: Felix Kröcher, Paco Osuna, Mark Broom, Dusty Kid, Hobo, Blawan, Dandi & Ugo, High Rankin, Naga & Beta, Andro, Junkie & Hawky, Igor DoUrden, Nora Naughty, Robotrock, Sikztah, Jankec, Roberto Traista, Snash NG, Kőváry, Wondawulf, Stereo Killaz , SpaceMonkei, Riwen
Cena: 10 - 17 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně