Fantasy Island 2012 ve znamení Scantraxxu

Letošní pátý ročník nizozemského festivalu Fantasy Island se opět uskuteční v rekreační...

16.5. 2012 06:25:27 | informace | Langy

.. oblasti Het Rutbeek na okraji příhraničního města Enschede.

O minulých třech ročnících jsme vás pravidelně informovali a snad se nám podaří tento lákavý harder stylez festival navštívit i letos.

Pořádající Absolutely Fresh letos připravila celkem pět stageí. Ta hlavní nese název jednoho z nejvýznamějších hardstylových labelů současnosti - Scantraxx. Zde se svými sety vystoupí jak zakladatel Scantraxxu - Dov Elkabas, tedy The Prophet, tak další zvučná jména, jako jsou určitě Zatox, Ran-D, Wildstylez, Pavo, Deepack, Frontliner atd.

Na dalších stageích B-Front & Friends, Neophyte Records, Early Sounds a houseová Club FRSH zahrají borci Zany, The Beholder, Neophyte (live), Panic, Ruthless, Dune a spousta dalších lákavých jmen.

O letošní anthem „Scream For More“ se postaral Dennis Koehoorn, hrající pod názvem Scope DJ a track se mu bezpochyby povedl.

Video: Fantasy Island 2012 Anthem

Cena jedné základní vstupenky na festival je stanovena na přijatelných 37,5 €. Z nádraží Enschede bude na místo festivalu jezdit kyvadlová doprava v půlhodinových intervalech. Celý festival proběhne v čase od 12 hod. do půlnoci. Na místě bude k dispozici parkování za cenu 7,50 € za jedno vozidlo. V případě návštěvy festivalu vlastním vozidlem stačí zadat do navigace adresu: Blikkersmaatweg, 7546 RJ, Enschede. Datem konání letošního ročníku je sobota 2. června 2012.

Video: Trailer 2012

Video: Aftermovie 2011

Linky:

PARTYINFO

Fantasy Island 2012

02.06.2012 Het Rutbeek, Enschede
DJs: The Prophet, Zatox, Ran-D, Wildstylez, Pavo, Deepack, Frontliner, B-Front, Zany, The Beholder, Neophyte (live), Panic, Ruthless, Dune etc.
Cena: 37,5 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně