Takaaki Itoh a Go Hiyama Do Svojšic

Tito dva pánové doplní line-up techno haly letošního svojšického festivalu.

14.5. 2012 15:53:12 | | pop84

Do startu festivalu Svojšice zbývá už jen měsíc a kousek, organizátoři přesto přidávají další dvě zásadní jména do line upu. Na akci letos vystoupí legendární dvojice, která potěší fanoušky  nefalšovaného techna. Dámy a pánové, těšte se na energický b2b set v podání japonského dua Takaaki Itoh a Go Hiyama!

Japonský techno DJ a producent Takaaki Itoh dnes patří ke klasikům underground techna po celém světě. Je majitelem labelu Wols a do ČR se pravidelně vrací. Na Svojšicích vystoupil v roce 2001, o šest let později se představil na Christmas party v pardubickém L klubu.
 


Go Hiyama odstartoval svou kariéru v r. 1994, kdy objevil elektronickou hudbu a posléze začal produkovat vlastní pecky. Jeho produkci, kterou vydává na vlastních labelech Coda a Warm Up, podporuje řada techno matadorů, mezi které patří i Oscar Mulero či James Ruskin. Hiyama se do Svojšic vrací po sedmi letech.

Pokud máte rádi tvrdé industriální techno a minimal, nenechte si ujít unikátní b2b set téhle japonské dvojice, která se v ČR představí ve společném setu úplně poprvé!

Takaaki Itoh & Go Hiyama live Awakenings festival


Potvrď účast na festivalu na jeho Facebooku

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně