Apokalypsa Mayan Code: známe klíč k záhadě :)

35. díl se sice bude konat až na podzim, ale první informace...

1.5. 2012 20:00:00 | informace |

.. pořadatelé trousili už od počátku roku. A teď se konečně objevilo souhrnné info!

Nejdřív si zopakujeme už známá fakta: Apokalypsa Mayan Code se bude konat 30. listopadu na brněnském výstavišti v Pavilonu P. Pořadatelé slibovali více stagí, díky kterým bude mít tato party festivalové ambice. Známo bylo i téma: tajemství mayské civilizace, mytologie a numerologické výklady kalendáře, který podle některých z nich věští na závěr tohoto roku zánik našeho světa. Uvidíme, spíš to vypadá, že v Brně si poslední dny před jeho zkázou hodlají pořádně užít.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Apokalypsu na www.rave.cz/shop.

Kdo se vyšplhá na mayský chrám?

Jak jsme už zmínili, pódia budou celkem tři. Tomu hlavnímu, co se promění v mayský chrám, budou vládnou tři slavná jména světového techna: Luke Slater, který i jako Planetary Assault Systems pomáhal žánr definovat, leader vysoce respektované label impéria CLR Chris Liebing a itinerář mnoha tuzemských festivalů a halovek Oscar Mulero.

Video: Luke Slater @ Awakenings Festival 2011


Novou krev pro mayské bohy přinesou skotský producent Gary Beck, horkokrevný Španěl David Moleona podobně jako on také již dříve ohlášená Klaudia Gawlas. O hard-techno dvojce The Underdogz už taky víte, svižnější polohu techna na akci zajistí i DJ kombo Fernanda Martins & Lukas. A nějací domácí DJs? Stále mladí a talentovaní NoisK.Sandrou.

Kluby v hale? Proč ne!

Stylové a luxusní prostředí se „sníženým stropem a moderními bary“ nabídne house stage, kterou obsadí slavná jména jako Tráva se svým kolegou Ristem v live setu, Lucca, Chris Sadler nebo Javas. Do stylu malého klubu bude upravena nejmenší stage, kam si parta kolem Minimal People z pražského mejdanového klubu Touster pozvala třeba Kaisersozeho nebo Elektrabela.

I když do party zbývá něco kolem půlroku, lístky podle pořadatelů mizejí vysokým tempem a ty nejlevnější jsou rozebrané. Momentálně v nabídce nejlevnější  jsou za 499, ale pro náročnější zájemce jsou nachystány i dražší edice až za 2.499 Kč.

Video: Apokalypsa Mayan Code Trailer 2012

PARTYINFO

Apokalypsa 35 Mayan Code

30.11.2012 BVV, Brno
DJs: Luke Slater, Chris Liebing, Oscar Mulero, Gary Beck, David Moleon, Klaudia Gawlas, Lukas + Fernanda Martins, Underdogz (live), Nois, K.Sandra
house: Lucca, Tráva + Risto (live), Chris Sadler, Javas, MeryEn, Duncan Grey, Cmeentoline, Phil Albedo
minimal: Kaisersoze, Elektrabel (live), Sonja, Ravic, Tokátko + Ufi DaMan, Fish + Wilda, Gusman, Segment, Milo, Flesh, JB
Cena: 399 - 2.499 (VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně