Plus Minus vzkřísilo Bobycentrum

Po delší době párty na Boby, za kterou se pořadatelé nemuseli stydět.

25.4. 2012 15:58:42 | reporty | Carl W

Ke vstupu jsme dorazili kolem 22 hodiny, kdy už fronta byla slušná, ovšem prodej vstupenek i security fungovaly velice rychle. Na šatnách jsme taky problém neměli, i když za jednoho nebo dva pracovníky navíc by se nikdo nezlobil. Všichni DJs dorazili, line up byl sice během večera dvakrát upraven, ale na rozdíl třeba od Anitie nás o tom pořadatelé alespoň informovali, když stávající line upy přelepili, za což jim patří velké plus.

Laserkraft 3D party mírně uspali

La Grotta byla od začátku celkem prázdná, zato hlavní stage v Laser Show Hall vypadala už velice zaplněná, i třeba proto, že pódium bylo povysunuto směrem k lidem. V té době se za mixem prezentovalo místní bratrské duo Orbith a Jerry a halou znělo techno. Na to navázal Dustin Zahn, který sice zahrál necelou hodinu, zato opravdu výborně a dle očekávání. Měl jsem možnost s ním promluvit i pár vět - Bobycentrum ho nadchlo, líbili se mu prostory i sezení za stage a doufá, že si tady ještě zahraje, ale v lepším čase. Shodli jsme se na tom, že Laserkraft 3D mají sice kvalitní živé vystoupení, přesto rozhodně neměli navazovat právě na něj.

Niels a Tim předvedli kvalitní živé vystoupení, ale popravdě po Dustinovi Boby mírně uspali. Nakonec ale zjistili, čím Boby vytrhnou, a tak po otázce, jestli jsme připraveni na techno, zazněl Green Velvet a jeho Flash v remixu od Adventa a Industrialyzera. A to celou halu postavilo na nohy a atmosféra byla opravdu výborná. Následoval Stefano Noferini a Beltek, oba zahráli to, co se od nich očekávalo. Já zatím navštívil bary, kde se překvapivě netvořily fronty, ceny byly stejné, jako pořadatelé prezentovali již před akcí, takže věřím ve spokojenost návštěvníků.

A teď techno

Po Beltekovi přišla podle line upu pasáž, na kterou jsem se těšil - tři hodiny plné techna, které uvedl Joey Beltram. Skvělý techno set, která bych hodnotil jako jeden z nejlepších večera. Po něm mladík Angy Kore, který v Boby strávil celou párty a nakonec si na afteru ještě vystřihl setík s Jerrym. Ten zahrál snad všechny svoje hity, nechybělo ani Dirty Trip nebo Po Po Polizei. Celý večer pak uzavřela Marika Rossa, která se u svého setu výborně bavila a parket byl pořád plný a to až do úplného závěru.

Akce se tedy velice podařila, na Plus Minus výrazně převážily právě ty plusy. A tak nic nebrání tomu, aby jsme se zde zase sešli, tentokráte 19. října, kdy nás s největší pravděpodobností čeká pokračování.

PARTYINFO

PlusMinus

20.04.2012 Bobycentrum, Brno
DJs: Stefano Noferini, Laserkraft 3D (live), Dustin Zahn (live PA), Beltek, Joey Beltram, Angy Kore, Da Fresh (live), Marika Rossa, Orbith, Jerry, Hydrophonic
2nd: B-Complex, Philip T.B.C., No Money, Bifidus Aktif, Spool
Cena: 399 - 2.499 (all in VIP gold)
REKLAMAREKLAMA