Trendspotting se Šimonem: Kšandy a motýlek

„Český šatník je vitrínou našich životních návyků zrasovaných totalitou, ať už jde o oblékání nebo stravování.“

25.4. 2012 06:22:09 | ankety & názory | SnowWhite

V dnešním Trendspottingu si představíme 22letého Šimona, studenta mezinárodních vztahů na Západočeské univerzite v Plzni. I přes svůj nízký věk je úspěšným spisovatelem scifi. A jak se na správného bohéma sluší a patří, je i jeho styl oblékání velmi specifický a zajímavý. Málokdo má v dněsní době odvahu obléknout kšandy natož motýlka na krk narozdíl od Šimona, který si v těchto kouscích přímo libuje.

Oblečení na fotkách: boty Diesel, košile H&M, kalhoty Topman, kšandy Belstaff, boty Converse, košile Levis, jeany Fishbone, bunda Smog, brýle Ray Ban, čepice Springfield

A na závěr sonda do Šimonova šatníku. Tvoje inspirativné osobnost ve světě módy?

Určitě herec Matt Smith, mám vůbec pro anglické výstřelky dost velkou slabost. Ale že bych byl obdivovatel nějakého módního návrháře? To asi ne, na to mám v sobě zřejmě moc testosteronu :))

Tvůj názor na styl oblékání v Česku?

Češi jsou vůbec zajímavý národ, co se oblékání týče. Kalhoty Rejoice a Crocsky jsou na denním pořádku, občas nějaká ta ponožka v sandálu a teplákovka to jistí. Má to výhodu v tom, že v cizině už z dálky poznáte, zda-li jste narazili na své krajany. Ale nemyslím si, že by to byla vinna národního nevkusu, či jak to nazvat. Spíše je to důsledek našich životních návyků zrasovaných totalitou, ať už jde o stravování nebo oblékání. Rusové jsou na tom se stylem oblékání ještě hůř, Pražáci potvrdí.

Je nějaká značka oblečení, která u nás není a chtěl bys jí tady mít?

Určitě Diesel, ten mně tu hodně chybí, zastoupení tu má opravdu mizivé.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně