Mrkni se na line upy pro 16. týden

V Brně se v pátek konají velké akce, o kterých jsme napsali už vcelku dost: PlusMinus a Bassinfection. Tak vybírej!

20.4. 2012 06:43:50 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.4. 2012

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
01.30 - Madman
03.30 - Tintin
05.30 - konec

20.4. 2012

13th Birthday of Ibiza

Mikulovice u Třebíče, Ibiza

21.00 - Najgecc
22.30 - Martin Hloch
00.00 - Michael Burian
02.00 - Matimur
04.00 - konec

20.4. 2012

Basic Lectures

Bratislava, Batelier aka Fuga

22.00 - Hluchotechna
23.00 - Pluge
00.30 - Anhedonia (live PA)
01.30 - Dialect
03.00 - RodaR + Brims

20.4. 2012

Bassinfection

Brno, Fabrika Zbrojovka

Drum & Bass
19.30 - Mercur + Vaczech
21.00 - Sayko + Soldik
22.30 - Cern
00.00 - Black Sun Empire + Coppa
01.30 - Hallucinator
03.00 - Donny
04.30 - Helmut + Vje
06.00 - konec

Reggae & Hip Hop
19.30 - Liquid A
21.00 - Ntkz + Gramod
22.30 - 4021 (Mcs Scissal, Kolpa + Djnesserlive)
23.30 - Riddim Tuffa Sound
00.30 - Mc Blackout Ja
01.45 - Fyah Sound
03.30 - Wicked Sound
05.00 - Selecta Bam
06.00 - konec

Cimbálovka & Balkan
20.30 - Cimbálovka Veronica
00.00 - Dr. Balkan
02.00 - Identita Katarz + Mik Mik
05.30 - konec

Electro & Dubstep & Breaks
19.30 - Breakmatch
21.00 - Parabot
22.00 - Igore
23.00 - Marcco
00.00 - Side9000
01.00 - Pako DJs (Papioil + Kotlyklive)
02.30 - Pixie
03.30 - Yak
04.30 - Flexa + Philee
06.00 - konec

Dub
20.30 - Mihaal
22.30 - Ramon Ramirez
00.00 - Nattyflow (livelive)
01.30 - Pawlač Zewls
03.30 - Riddim Tuffa Sound
05.30 - konec

Chillout & Psytrance
20.30 - Shivanam Crew Et Col.
05.30 - konec

20.4. 2012

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales + IM Cyber b2b
01.00 - Calyx + Teebee
03.30 - Yadel
05.30 - konec

2nd
Rudeboy + Theya

20.4. 2012

Caribic

Ostrava, Alexandria

21.00 - Mathiass OD'nzana
22.30 - Chicken
00.00 - Chris Sadler
01.30 - Cou-D
03.00 - Cj Fox

20.4. 2012

DNB Rodeo

Praha, Storm

20.00 - Pe.Te
21.30 - Pixie
22.30 - One Way
00.00 - Suki
01.00 - Tantrum Desire
02.30 - Alah + Winyl
05.00 - konec

20.4. 2012

Epilepsia

Olomouc, S-klub

20.00 - Entire Remainder
21.15 - Krop-@tko
22.15 - Oto b2b Sethi
00.15 - Chris su
01.45 - Dry-Rot
03.15 - Mayky Mayk
04.30 - drtek mix

20.4. 2012

Le Grande House

Ostrava, Fabric

21.00 - Pietro Bell
23.00 - Danny Bright
00.30 - Charlie Clubber
02.00 - Laddy M
03.30 - Riko
05.00 - konec

20.4. 2012

Lexikon Lessen 4

Ostrava, Barcode

20.00 - George Crusher + Frank J.
21.30 - Bravas
23.00 - Denysa
00.30 - Bambus Lukhino
02.00 - SxRanzo
03.00 - Jason Little
04.30 - Thomas Cook

20.4. 2012

PlusMinus

Brno, Bobycentrum

19.00 - Hydrophonic
20.30 - Da Fresh (live)
22.00 - Stefano Noferini
23.15 - Dustin Zahn
00.15 - Laserkraft 3D (live)
01.30 - Beltek
02.30 - Angy Kore
03.30 - Joey Beltram
04.30 - Orbith & Jerry
05.30 - Marika Rossa
06.30 - konec

La Grotta
20.00 - Spool
21.30 - Bifidus Aktif
23.30 - B-Complex
02.00 - No Money
03.30 - Philip T.B.C.
05.00 - konec

after
05.30 - Marrakesh
06.30 - CJ Fox
07.30 - Patrik Prelovsky
08.30 - Martini
09.30 - Gat Electra DJs
10.30 - Milhaus
11.30 - Mike

20.4. 2012

Shuk´n´Denc

Brno, Perpetuum

21.00 - Electronic Bitches
23.00 - Hausaggregat
01.00 - Leon Pard
03.00 - Electronic Bitches

20.4. 2012

TechnoMassacre Episode II.

Jaroměř, Bastion XXXV

20.00 - Oso Polar
22.00 - Marionette
00.00 - Miquel
02.00 - Ala + Jazzquick aka Teleport
04.00 - Metrio

21.4. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Max Om
00.00 - Roman Rai + Fatty M
01.00 - Nina Kraviz
03.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

2nd
Sasha Nevolin + Brezhnev

21.4. 2012

Kolorz

Brno, Perpetuum

21.00 - Kulte7astKlub
21.30 - Denzik
00.00 - Tom " Special" Interest
01.30 - Les Miserables
03.00 - Upgrade

21.4. 2012

Shake it!

Havířov, A Club

21.30 - Cj Fox
23.00 - D'Safo
00.30 - Chris Sadler
02.00 - Josh Mosaiq
03.30 - Marthy Holl

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně