Kdo nemá Mint neni in!

Mint, mint, co to tak ten mint může znamenat? Kdo by čekal nové mentolové bonbony je na omylu, tentokrát se jedná o...

16.4. 2012 06:48:19 | móda | SnowWhite

.. svěží závan máty do našeho šatníku.

Jaro je tu a s ním nové trendy v barvách. Tentokrát nečekejte klasické barvy, které se každý rok opakují jako na kolotoči. Letošní žhavou novinkou je Mint (aneb mátová).

Taky při slově mentol cítíte ten svěží, nový závan? A tentokrát se do nej můžete zahalit od hlavy až k patě. Nešetří s ním ani světové značky jako je Chanel, Marc Jacobs nebo Vera Wang. Pro nás normální smrtelníky stačí navštívit např. H&M nebo Pull&Bear. V nabídce jsou svetříky, sukně, kalhoty, sáčka, na co si vzpomenete.

Brunetky se téhle barvy vůbec bát nemusejí a můžou smělě kombinovat narozdíl od blondýnek, které s touto barvou musí pracovat o dost opatrněji. Ne, nediskriminuji blondýnky, jak by se mohlo zdát :-D.

Do máty můžeme zahalit i svoje drápky. Z vlastní zkušenosti doporučuji navštívit TopShop, kde se dá krásný mint pořídit kolem 160 Kč a kdo nechce investovat vezme za vděk i Essencí z DM.

I milovnice doplňků si přijdou na své.

Už taky máte mezi oblíbenými kousky nějaký ten mentolový bonbonek a nebo zůstanete u osvědčených barev, které neurazí, ale ani nevyrazí dech?

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně