Trancefusion A dream come true: tak jak bylo?

Asi klišé, ale tahle party alespoň části redakce hormony štěstí do krve vyplavila :-).

17.4. 2012 17:16:11 | ankety & názory |

Helak: Hotová Tranzfúze do žil

Takhle bych viděl již proběhnutou Trancefusion a dream come true. Bylo to něco neskutečného! Dohromady 3 stage, 25 DJs, skvělý zvuk, skvělá hudba, skvělí lidé, spousta barů, spousta blikajících světýlek, skvělá a vůbec... Pro mě a věřím, že nejenom pro mě, to byl takový menší Den Bosch. Jen ty toalety zase nestíhaly, ale s tím se asi nedá při takovém množství lidí nic dělat. Jinak skvělá párty, která nechala v každé lidské duši stopu, která se nikdy nevymaže!! Dííkyy


Gizmo: Řádná transfůze

Tranceři u nás i v v zahraničí už dobře vědí, co to je když se řekne Trancefusion. Tahle akce (ač si odbyla teprve třetí pokračování) získává zcela zaslouženou pozornost všech, kdo trance a přidružené styly mají rádi. Podle mého se organizátorů opět velmi slušně zadařilo - daly by se řešit detaily jako vazbící mikrofon, malinko "děravá" hlavní show, ale proč to dělat? Ten, kdo chtěl, měl dost šancí se vyřádit na zajímavá a mnohdy i neokoukaná jména ... Takže "za mě ano" a těším se, co si na nás pořadatelé připraví na čtyřku.


Renata S: Bylo z čeho vybírat

Sobotní TranceFusion byla pro mě první návštěvou této párty a musím napsat, že jsem byla mile překvapená. Organizátorům musím pochválit kvalitu zvuku a vizuální stránku celé akce. Po hudební stránce bylo z čeho vybírat, nechyběl uplifting, prog, vocal i techy sound a o trance zábavu tak bylo pěkně postaráno. Věřím, že dalším pokračováním se lat'ka posune zase ještě o něco výše. Rozhodně se jednalo o příjemný začátek jarní sezóny.


Langy: Povedená trance halovka

První dva díly jsem sice nenavštívil, ale sobotní Trancefusion s pořadovým číslem tři byla povedená trance halovka a pořadatel má za její uspořádání u mě velké plus. V organizaci jsem nezaznamenal žádné problémy, šatny prostorné a bez front, na barech jsem zbytečně dlouho nečekal. V line upu si každý našel to své a do budoucna přeji této akci další vydařené díly.


PARTYINFO

Trancefusion A dream come true

14.04.2012 Průmyslový Palác, Praha
DJs: Dash Berlin, Aly & Fila, Andy Moor, Simon Patterson, Sean Tyas, Richard Durand, Arty, Super8 + Tab, Leon Bolier, Blank & Jones, Orjan Nilsen, Alex O´Rion, Arctic Moon, Ben Gold, Mark Eteson, Ruben de Ronde, Wezz Devall, Alexander Popov, Audrey Callagher (zpěv)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně