Mrkni se na line upy pro 15. týden

Prahu čeká první z velkých halových akcí - Trancefusion. Kdo se bude nudit o den dřív, může vyrazit do Yes! Tak vybírej!

13.4. 2012 06:40:33 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.4. 2012

Power Station

Praha, Yes!

21.00 - Miguele
22.30 - Kombo Breaker
00.00 - Keewix
01.00 - Dilemn
02.30 - Substance-D + Sonya Surprise
04.30 - Duch + Kluba
06.00 - konec

13.4. 2012

Smoke Essence 54

Ostrava, Cafe de la Ostrava

21.00 - Dark X
23.00 - Dastyn + Cewar
02.00 - Piri + Tom Carbol

13.4. 2012

Sonne Night vol. 2

Uherské Hradiště, V Kleci

20.00 - Enjoy
21.00 - Lobster + James Dreamer
23.00 - Mildee
00.30 - Radan Just
02.00 - Lucasch
03.30 - Phil Albedo
05.00 - konec

13.4. 2012

Sweet Carneval

Hradec Králové, Ozzies

21.00 - Marionette
22.00 - Lecram
00.00 - Choix
02.00 - Marionette

13.4. 2012

Therapy Sessions Warm Up

Praha, Storm

21.00 - Syndrome
22.00 - Dirty Boy
23.00 - Dukor
00.15 - Hanzall
01.30 - Hungry Beats
02.30 - Calgarry vs Mephisto
04.00 - Ychy

13.4. 2012

Vyhlášení Czech Drumandbass Awards 2011

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.00 - Suki
23.00 - Akira
00.00 - vyhlášení světových kategorií
00.15 - Rido
01.00 - vyhlášení českých kategorií
01.15 - Bifidus Aktif
02.30 - B-Complex
03.30 - Rudeboy
05.00 - Mersi

2nd
21.00 - Panorama + Peejay
22.30 - QO + Computer Artist
00.00 - vyhlášení světových kategorií na hlavním pódiu
00.15 - QO + Computer Artist
01.00 - vyhlášení českých kategorií na hlavním pódiu
01.20 - Mysologi
03.00 - Merak

14.4. 2012

Drumchemy

Říčany u Brna, Ponorka

22.00 - Scients
00.00 - Up207
02.00 - Scients

14.4. 2012

Miami Bitch Gold Edition

Brno, Perpetuum

21.00 - Pete Ripe
23.00 - Alexx
01.00 - Styx
03.00 - Dave Legato
05.00 - residents mashup

14.4. 2012

One Night

Praha, Roxy

22.00 - Dean Cooley
01.00 - Robert Babicz
03.00 - Josef Sedloň

14.4. 2012

SteamUp festival vol. III

Praha, Hoodoo

19.00 - start
20.00 - Magnetik
21.30 - Pražská burleska
22.00 - Harry Houdini´s Escapology
22.30 - Steampunk fashion show by Draculaclothing.com
23.00 - Daridam Pertakoin
23.30 - EvilSnake
04.00 - konec

14.4. 2012

Trancefusion A dream come true

Praha, Průmyslový Palác

Ilusion Stage
20.00 - Alex O´Rion
21.10 - Orjan Nilsen
22.25 - Audrey Gallagher
22.35 - Arty
23.55 - Main performance
00.10 - Richard Durand
01.40 - Dash Berlin
03.10 - Aly & Fila
04.40 - Leon Bolier
06.00 - konec

New Vision Stage
21.30 - Ben Gold
22.40 - Super8 & Tab
00.00 - Blank and Jones
01.20 - Andy Moor + Audrey Gallagher
02.40 - Sean Tyas
04.00 - Simon Patterson
05.20 - konec

New Talents Stage
23.00 - Alexander Popov
00.10 - Mark Eteson
01.20 - Ruben de Ronde
02.40 - Wezz Devall
03.50 - Arctic Moon
05.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně