Paul Kalkbrenner rozzářil Bratislavu

Zato špatnou organizaci v hale Incheba nakonec porazili až výborným výkonem přítomní DJs v čele s Paulem.

11.4. 2012 06:18:28 | reporty | Carl W

Chyby? Byly!

Na první pořadatelské nedostatky jsme narazili, ještě než jsme vůbec k Inchebě vyrazili. Chybějící timetable, tedy časy vystupujících DJs, vůbec nebyl k dispozici. Ten jsme se dozvěděli až na akci, kde sice byl vylepen, ovšem nakonec neodpovídal realitě.

Druhý problém se vyskytl při hledání správného vchodu do arény - žádné označení pomocí letáků nebo ukazatelů v Petržalce nebylo, stejně tak žádné info na webu pořadatelů nebo na sociálních sítích. A tak jsme, společně se Slováky, Maďary, Rakušany a jedním Rusem, obešli v podstatě celý areál, než jsme se ke vchodu dostali. Lístky jsme měli z předprodeje, tak nás zarazilo, že na místě jsou k dispozici lístky levnější - a to nemluvím o všudepřítomných překupnících, ale o oficiálním prodeji na pokladně před akcí.

Zato Incheba působila velice čistě a příjemně, zákaz kouření byl velké plus. Většina lidí ovšem všudypřítomné cedule ignorovalo a to i přesto, že nebyl problém si jít zapálit ven a pak se vrátit zpět. Se šatnou taky žádné problémy nebyly, šatnářek bylo dostatek a šlo jim to rychle od ruky. Co ovšem asi každého zarazilo byla jedna pípa na celou akci, takže ve frontě na pivo šlo strávit klidně pěknou hodinku. Bary byly zásobeny minimálním sortimentem, což znamenalo absenci třeba rumu a jiných lihovin.

Paul není jen pouštěč

Dorazli jsme, když začal hrát Rakušan Philipp Straub alias Felipe. A ten předvedl úžásné moderní techno a roztancoval tak z poloviny zaplněnou halu. Po něm se již objevil Paul Kalkbrenner se svým live PA vystoupením a to už Incheba Aréna vypadala celkem zaplněná. Přišlo mi skvělé, že i když tisíckrát zahraje vlastní hity, pořád se u nich skvěle baví, na což publikum samozřejmě náležitě reaguje a to nakonec vygraduje ve výbornou atmosféru po celé jeho vystoupení. To trvalo na minutu přesně hodinu a půl, potom jen polibek nastupující Ladidě, úklon před poblikem a zmizel v zákulisí. Ladida nastolené tempo překvapivě držela, to ovšem nezabránilo úprku většiny lidí směrem k šatnám.

Za zmínku stojí také velice dobrý zvuk, solidní nepřehnané projekce a osvětlení stage, které vypadalo opravdu pěkně a dodávalo na atmosféře. Po hudební stránce byla akce jedna z těch nejlepších, nepotvrdilo se, že Paul je pouze "pouštěč", ale opravdu se se svými tracky vyhraje a baví publikum. A Straub nebo i Ladida nebyli pouze omáčka kolem, ale rovnocennými partnery.

Video: Paul Kalkbrenner Live @ Bratislava

PARTYINFO

Celebration

07.04.2012 Incheba, Bratislava
DJs: Paul Kalkbrenner, Philipp Straub, Ladida
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně