Mrkni se na line upy pro 14. týden

Víkend je díky volnému pondělí o něco delší a zajímavých večírků nude jistě dost. Hezké svátky :-). Tak vybírej!

6.4. 2012 06:51:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

6.4. 2012

Electronic beats

Kuřim, Escape

21.00 - Jeremy Monteq
23.00 - Ian in Run + Deepress
01.00 - Pete Ripe

6.4. 2012

Elektronic Night vol. 9

Kostelec nad Černými Lesy, Barák

20.00 - Speedzone
21.30 - Rody
23.00 - Fill
00.30 - Lucas Hulan
02.00 - Cidoo
03.30 - Franke

6.4. 2012

Evolution Special

Ostrava, Fabric

22.00 - Peter Key
00.00 - Martin Gredner
02.00 - Leon Bolier
04.00 - Arctic Moon
06.00 - konec

6.4. 2012

Independance

Brno, Favál

21.00 - Matthew
22.00 - Jerico
23.00 - Kischmann & Klingenberg
00.30 - Golpe
01.30 - Arkus P. (live)
02.30 - Adrian Valera
04.00 - Sepromatiq
05.30 - Ricardo Villini

6.4. 2012

Intec Party

Brno, Mersey

20.30 - Javas
23.45 - Lucca
01.15 - Jon Rundell
03.15 - Elio

6.4. 2012

Residents Night

Brno, Perpetuum

‎21.00 - Nois
22.30 - Peter Pea
00.30 - Ivka
02.30 - Deivis & Johannes
04.00 - Ivka b2b Peter Pea

6.4. 2012

Shadowbox @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Panorama
23.30 - Koogi
01.00 - dRamatic c dbAudio
03.00 - 2K + Sweg
05.30 - konec

2nd
22.00 - Koogi
23.30 - Anakin
00.30 - Panorama + 2K + Sweg

6.4. 2012

Stardust vol. 38

Praha, Akropolis

22.30 - Adam Cloud
00.00 - Pete Walk
02.00 - Subgate
04.00 - AK-47 + Greendust
05.30 - konec

2nd
22.30 - Honey T
00.00 - Danoo
01.30 - SoundNbeats
03.30 - back2back
05.30 - konec

7.4. 2012

Escape

Brno, Perpetuum

21.30 - Heelda
23.30 - Beatsplitterz
01.00 - Michal Pesina
02.00 - Michal Pesina + Beatsplitterz

7.4. 2012

House Elements

Praha, Roxy

22.00 - Biodan + Tazz + Slater
01.30 - Silicone Soul
05.30 - konec

2nd
Cubik + Tomics

7.4. 2012

Sound Hotel 3

Hradec Králové, Event

22.00 - Lecram
23.30 - Scoop
01.00 - Jan Fleck
02.30 - Peca
04.00 - Kesz

8.4. 2012

Easter House vol. 1

Šternberk, Club 77

21.00 - intro
22.30 - Kube
00.00 - Danny Bright
02.00 - Nika
03.30 - Paulo
05.30 - outro

8.4. 2012

Nechte se zrušit!

Praha, Cafebar O2

19.00 - Not_me
20.00 - Mike.H
21.00 - Myclick
22.00 - James Baseley
23.00 - Aitcher Clark
00.00 - Synaptik
01.00 - Stevie Weenie + Sonja Neverstop

8.4. 2012

Rush Hour: I Love Techno Edition

Brno, Exit

21.00 - Jean Hllavinho
22.30 - Warphil
23.30 - Paul Hubiss
00.30 - Kaisersoze
01.30 - Miss Rodez
02.30 - Phil Albedo
03.30 - Masser

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně