Shop: kup si lístek na Svojšice a vyhraj Renault Twingo

V našem shopu nabízíme vstupenky, se kterými se dostanete nejen na festival, ale můžete vyhrát i auto!

4.4. 2012 21:36:31 | | pop84

Vyhraj nový Renault Twingo

Se vstupenkou z předprodeje máš exkluzivní šanci odjet z festivalu Svojšice 2012 novým modelem Renault Twingo.Koupit lístky můžete na www.rave.cz/shop
 

Festival Svojšice již odkryl jména většiny zahraničních interpretů, kteří vystoupí 29.
června 2012 ve svojšickém letním areálu. Nyní organizátoři akce spouští oficiální předprodej vstupenek. Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit v dubnu za 699 Kč. S každým následujícím měsícem se bude cena zvyšovat. Návštěvníci se vstupenkou z předprodeje mají navíc šanci odjet z festivalu novým modelem Renault Twingo!
 
Do konce dubna mají návštěvníci festivalu možnost zakoupit vstupenky za 699 Kč. V květnu se cena zvýší na 749 Kč a v červnu na 799 Kč. Na místě v den konání je cena vstupenky stanovena na 850 Kč.

Odjeď ze Svojšic novým Renaultem Twingo!

Se vstupenkou z předprodeje mají návštěvníci festivalu navíc exkluzivní šanci odjet z festivalu Svojšice 2012 novým modelem Renault Twingo.
 
Pravidla soutěže:
Soutěže se může zúčastnit majitel vstupenky Svojšice 2012 zakoupené v předprodeji. Platí pro osoby starší 15 let.

Mechanika soutěže:
Při vstupu na festival  předprodejovým koridorem tuto vstupenku zdarma vyměníš za speciální soutěžní voucher, ve kterém odpovíš na jednoduché soutěžní otázky a vyplníš svoje identifikační údaje.

Správně vyplněný a nepoškozený voucher bude slosován na viditelně označeném místě "soutěž Twingo" uvnitř areálu Svojšice. Vyhlášení vítěze proběhne ve 22.00 hodin. Výherce bude oznámen neprodleně moderátorem soutěže.  Správnost údajů vyplněných na voucheru musí výherce doložit platným Občanským průkazem. Výsledek soutěže je konečný, bez možnosti odvolání.  Všechny zmiňované úkony proběhnou pod dohledem právního dozoru.

Seznam oficiálních předprodejních míst najdeš na webu www.svojsice.cz v sekci vstupenky.
Kompletní výčet pravidel najdeš na webu www.svojsice.cz  v sekci soutěž.
Festival Svojšice ceny vstupenek:
Duben 699 Kč
Květen 749 Kč
Červen 799 Kč
Na místě v den konání 850 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a neobsahují manipulační poplatek prodejce. Vstupenky zakoupíte ve všech prodejních místech Ticketportal nebo online na Ticketportal.cz

Originální design vstupenky Svojšice zakoupíte online na www.rave.cz/shop nebo v kamenném shopu.
Seznam prodejců najdete na www.svojsice.cz v sekci vstupenky.Jak vypadá plakát na letošní Svojšice?


 

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMAREKLAMA