Prydz do Svojšic nepřijede, bude až na podzim. Do Svojši naopak míří Voorn

Eric Prydz díky nabídce turné v Americe zrušil již dohodnutá vystoupení na...

30.3. 2012 12:01:09 | | pop84

.. festivalech tohoto léta v Evropě. Pořadatelé také oznamují nové jméno v lineupu, Jorise Voorna.

Management Erica Prydze zrušil již oficiálně potvrzené vystoupení na festivalu Svojšice 2012. Důvodem této náhlé změny je Ericovo tour po USA. Svojšice tak bohužel patří mezi dalších 20 evropských akcí a festivalů, které jeho management takto přesunul či zrušil. Promotér festivalu s managementem Erica Prydze momentálně pracuje na náhradním termínu jeho vystoupení v ČR, které by se mělo uskutečnit na podzim 2012, jak je uvedeno v prohlášení managementu níže.

Důvodem zrušení hned několika vystoupení po Evropě je délka cesty do USA. Jelikož Prydz zásadně nelétá a cesta mu zabere přibližně dva týdny, stal se právě tento počet dní osudným mnoha parties a festivalům včetně Svojšic 2012.

Organizátor festivalu Svojšice nyní domlouvá náhradní termín Prydzova vystoupení v Praze, které by mělo proběhnout na konci října.

Do konce dubna bude zveřejněno konečné datum včetně konceptu celé podzimní akce.

Prohlášení organizátora: „Okamžitě jsme začali jednat s adekvátnímy headlinery o možném zastoupení Ericova času na festivalu Svojšice 2012.

Tato situace nás velmi mrzí, bohužel ji ale nijak neovlivníme. Snažili jsme se festival posunout o týden dříve, management toto ladil i s promotérem USA tour, ale ani tato možnost vzhledem k několikadennímu přesunu do USA nevyšla. Všem našim příznivcům děkujeme za pochopení. Ericovu show si společně užijeme na podzim 2012.

Prohlášení Prydzova managementu najdete níže pod článkem


Joris Voorn přijede do Svojšic

Pokud jste si mysleli, že zahraniční line up festivalu Svojšice byl definitivně uzavřen, jste na omylu. Organizátoři akce do letního areálu přiváží další jméno, které je českému publiku velmi dobře známé. Dne 29. června do ČR dorazí holandský dj a producent, který rozhodně umí zatřást tanečním parketem - Joris Voorn!

Joris Voorn už v Čechách vystoupil několikrát, a ani na festivalu u nás nezahraje poprvé. Jeho popularita a oblíbenost ale během posledních let stále stoupá a talentovaný Holanďan momentálně mezi nejžádanější jména na poli techno, tech-house i house music. Vloni byl společně s kolegou 2000 and One rezidentem halovky Sensation White, jeho skladby Incident nebo The Secret se staly masivními hity a vévodily tanečním parketům po celém světě. Na Svojšicích Joris předvede i svou „temnější“ stránku, ke které budou patřit i další neméně známé skladby z Voornova labelu Rejected a mnohých dalších renomovaných značek, na kterých vydává.

Jak jsme váš již informovali, techno line up se kompletně přesouvá na otevřenou scénu, na které kromě Jorise Voorna vystoupí headliner Sven Väth, John Digweed, Adam Beyer, Cristian Varela, PAN-POT a další.

Po víkendu najdete na Rave.cz další zveřejněná jména letošních Svojšic!

Potvrď účast na festivalu na Facebooku

Pro více informací sleduj také weby

Joris Voorn @ Goa Fabrik 18.03.2012

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně