Mrkni se na line upy pro 13. týden

Tento týden se v nabídce objevuje pár klubovek: Praha, Brno, ale zastoupena jsou i menší města... Tak vybírej!

30.3. 2012 07:16:20 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

30.3. 2012

Bass Detox vol. 5

Rosice, Hovězinec

21.30 – Dummy
23.00 – Hrr.nec
00.30 – Philip T.B.C.
02.00 – Basement DJs
03.30 – Mallet
05.00 - 5 samyc

30.3. 2012

Cosmicfun

Havířov, Stolárna

21.00 - Mendoza + Marco Key
22.30 - PS
00.30 - R-Digy
02.00 - Orbith
04.00 - Deepnoise

30.3. 2012

Drumland 4

Valašské Klobouky, Kravín

21.00 - Styrax
22.00 - Gagy
23.00 - Thiew
00.30 - Bifidus Aktif
02.00 - PT
03.00 - Pikotronic

30.3. 2012

Fa[sci]nati[on] Lucky Stars Selection

Praha, Alien

21.00 - Adam Cloud
22.30 - Pavel Faktor
00.00 - Subgate + Finidi + Michael J + Tokátko
03.33 - Gusman
04.30 - Lucas Hulan + Petr Kuthán

30.3. 2012

Hip Hop Stage Turn It Up vol. 3

Praha, Roxy

20.00 - DJ Mach.All
21.30 - DJ Kwé
22.30 - L4
23.30 - Logic & Jimmy Dickson + křest mixtapu Czech Made Man
00.30 - DJ Mike Trafik
01.00 - Vladimir 518 & Hugo Toxxx + DJ Mike Trafik + James Cole
02.00 - DJ Black Fool + DJ HDA
04.00 - DJ Scaffer
06.00 - konec

30.3. 2012

Mastermix Live!

Brno, Perpetuum

21.00 - Teddy S + Lukáš Dittrich (sax)
00.00 - Andrea Fiorino + Tomáš Kedzior (bass) + Madalena Joao (zpěv)
02.00 - Arco

30.3. 2012

Mindcircus

Brno, Reisy

21.00 - The Desinger
22.00 - Sheala
23.30 - Athro
01.00 - Ian in Run + Deepress
02.30 - Joe Cormack
04.30 - přeživší DJs
06.00 - konec

30.3. 2012

Ravin' 12 vinyl edition

Blansko, Rachota

22.00 - Mark Smith
23.00 - Voodoo Piet
00.00 - Flower
01.00 - Cruz
02.00 - Reyko
03.00 - Jah-li
04.00 - ?

30.3. 2012

Technasia power energy

Kyjov, Deep Light

21.00 - Baryy
22.30 - Sayer
00.00 - Thomas Kentha (live)
02.00 - Mark G

30.3. 2012

Už mi lásko není dvacet

Brno, Mersey

21.30 - Alyaz
23.30 - Joshek
01.30 - Orbith
03.00 - Electronic Bitches DJs

31.3. 2012

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Andrea Fiorino
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Martin Streed
05.30 - konec

31.3. 2012

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
01.30 - Madman
03.30 - Kaik
05.30 - konec

31.3. 2012

Drumatization vol. 3

Klobouky u Brna, Vendetta

21.00 - Hasik
22.00 - Fish
23.00 - Hrr.nec
00.30 - Philip T.B.C.
02.00 - Jeff B.
03.00 - Crozby
04.00 - P.J.

31.3. 2012 - 1.4. 2012

NCH House

Praha, Nová Chmelnice

19.00 - Augusto
20.00 - Ala.buster
21.00 - Johny Jonas
22.00 - Siri
23.00 - Augusto
00.00 - Johny Jonas
00.30 - Siri + Augusto
01.00 - Ala.buster

31.3. 2012

Pop

Brno, Perpetuum

21.30 - Mut.Be
22.30 - Deivis
00.00 - Martin Pop
01.30 - Luis
03.00 - LJ Doxster
04.30 - Upgrade

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně