Rave TV: Laserkraft 3D - Nein, Mann

Singl, který vyšel v roce 2010 a ke kterému vznikl, jako k první písni od Laserkraft 3D, videoklip. Tento počit byl vlastně...

16.4. 2012 07:04:15 | film & video | Carl W

.. jejich první úspěch, který byl oceněn i za oceánem. Singl zasáhl Německo v létě 2010, videoklip k němu běžel denně na místní MTV a dostal se až na samotný vrchol German Dance Chart, kde týden okupoval první příčku. Deska se v zápětí stala zlatou díky 150.000 prodaným kusům a získala tak ocenění Comet Award.

Co se samotného videklipu týče, tak jeho režie se přímo ujal Niels Reinhard, který už nějaké ty zkušenosti s filmováním z minulosti má. Ale na samotném klipu pracovali samozřejmě oba, od počáteční grafiky, až po produkci. Jen za kameru pustili německého kameramana a fotografa Jonathana Kloßeho. Ve videklipu jistě zaujme "light setup" se svítícími oblečky a doplňky, které taky používají Laserkraft 3D na vlastních vystoupeních a staly se jejich typickým doplňkem. A zaujal taky diváky, vždyť videoklip umístěn na youtube nasbíral již přes 26 miliónu přehrání. O song se okamžitě přihlásili vydavatelství Armada Music a Sony Music, které jej dostali do Ameriky. A daly vzniknout také verzi singlu s anglickým textem, což původní fanoušky mírně namíchlo. Ovšem v Americe se skladbě taky dařilo, když se v LOGO TV dostala do společnosti hitů jako Save The World od Swedish House Mafia nebo Last Friday Night od Katy Perry. A tak měli Tim a Niel cestu za oceán otevřenou.

Nein Mann, ich will noch nicht geh’n, ich will noch n bisschen tanzen. Komm schon, Alter, ist doch noch nicht so spät. Lass’ uns noch n bisschen tanzen!

PARTYINFO

PlusMinus

20.04.2012 Bobycentrum, Brno
DJs: Stefano Noferini, Laserkraft 3D (live), Dustin Zahn (live PA), Beltek, Joey Beltram, Angy Kore, Da Fresh (live), Marika Rossa, Orbith, Jerry, Hydrophonic
2nd: B-Complex, Philip T.B.C., No Money, Bifidus Aktif, Spool
Cena: 399 - 2.499 (all in VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně