DefQon.1 2012 tentokrát třídenní!

Na letošní červen má pořádající Q-Dance naplánovaný desátý ročník hard dance festivalu DefQon.1.

25.3. 2012 10:16:44 | | Langy

Akce, která měla své původní místo na krásných plážích v nizozemském Almere, musela loni změnit místo svého následujícího působiště a přesunout se do oblasti Evenemententerrein v Biddinghuizenu. V loňském roce přišli pořadatelé s nápadem festival rozšířit a tzv. pre-party a after party. Letos se celý festival navíc rozšíří ještě o jeden den!

Vstupenky na kompletní rozšířený program festivalu, který potrvá od čtvrtka 21.června do neděle 24. června 2012, se začnou prodávat přímo na stránkách www.q-dance.nl už tuto sobotu 24. března 2012. Vstupenky na hlavní část festivalu, tedy na hlavní festivalový den, který proběhne v sobotu 23. června 2012 tradičně v čase od 11 do 23 hodin, se začnou prodávat o čtrnáct dní později, přesně 7. dubna 2012 ve 13:00 hodin. DefQon.1 patří rozhodně k těm nejlepším festivalovým událostem léta a každoročně se festival vyprodá během první půlhodiny po spuštění předprodeje. S koupí lístků tedy rozhodně neváhejte.

Na sobotu bude pro návštěvníky připraveno celkem 14 stageí a na festivale vystoupí opravdová elita všech možných tvrdších elektronických stylů. Můžete si tak vychutnat sety od lidí jako Ran-D, Isaac, Psyko Punkz, Frontliner, Alphaverb, Technoboy & Tuneboy, Stana, Organ Donors, Neophyte Records Allstars, Partyraiser, Sutter Cane, Buzz Fuzz, Brennan Heart, Critical Mass, Ophidian, Lee Mac, Thilo & Evanti, Luciën Foort, Headhunterz, The Pitcher a mnoho dalších.

Těšit se můžete na kvalitní organizaci a celý festival proběhne na téma World of Madness. Uvidíme se tam!

Tip:

Video: Trailer 2012

Video: Aftermovie 2011

REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně