Alanis Morissette zazpívá na Colours ve Vítkovicích

Již několik dní je známé jméno této zpěvačky, jako z dalších účinkujících na Colours 2012.

23.3. 2012 16:05:35 | informace | mikeware

Další hvězdou ostravského festivalu Colours 2012, řadící se mezi Björk, Bobbyho McFerrina, či The Flaming Lips, je držitelka sedmi cen Emmy a mnoha dalších ocenění, kanadská Alanis Morissette. Ta s příslibem nového alba rozjíždí turné po evropských metropolích a vybraných festivalech. Kdo tedy plánoval vyrazit na její vystoupení někde v Evropě, nemusí jezdit příliš daleko.

Tip: klikni na mapku pro větší obrázek

Budoucím návštěvníkům byla představena i orientační mapa celého areálu, který se přestěhoval do industriální Dolní oblasti Vítkovic. Mapa je ke stažení na webu festivalu jak v pdf, tak i v jpg formátu. Jedna část areálu nabízí velké open-air scény, travnaté plochy pro odpočinek, ale i zpevněné plochy ke stání a tanci při koncertech. Druhá část - více industrialnější - nabídne několik zastřešených scén včetně unikátního plynojemu. Zajímavosti bude otevřený klub - Kofola stage - v 6. ústředně areálu.

Areál nabídne veškerý obvyklý servis, na který jsou lidé zvyklý z předešlých let a ve spolupráci s Dopravním podnikem Ostrava bude posílená MHD i doprava na nedalekou stanici Českých dráh.

Linky:

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2012

12.07.2012 - 15.07.2012 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Animal Collective, Mogwai, Infected Mushroom, Parov Stelar Band, Bobby McFerrin, Alanis Morissette, Janelle Monáe, Björk (nebude hrát)
DJs: Martin Streed, D’Safo, Martin Craye, Cou-D, Djeda Lebeda, Josh Mosaiq, Michal Bauer, Psycho, Fourcase, Mathiass O’zana, Philipoo, Chicken, CJ Fox, Wecca, Wojki, Petta Glover, C-Phone, Elvis, Kmín, Jirka Javorský, Lum X, Lowa etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně