Šatna hokejové Komety Brno inspiruje: Tak určitě Kája, Kabát a Hanka...

Dnešní díl Inspirace odpálí přímočarý ostrostřelec a forvard Leoš Čermák...

1.4. 2012 05:55:55 | ankety & názory |

.. který selektuje pecky, co letos ženou slavný hokejový klub za titulem - Kometa svůj sen, že přepíše dějiny a otevře tipsportextraligovou finálovou bránu, stále sní.

A teď rychle do šatny si pustit Hanku [foto: www.hc-kometa.cz ]

Sportovci nejsou ti, u kterých by se jako u prvních hledal inspirativní výběr hudby, přesto však šatna modro-bílé šlechty těší vyváženým výběrem, jaký naservírovala redakci Deníku, z něhož rádi čerpáme i my hudební znalci.

V šatně tvrdou hokejovou rukou vládne klaka starších, kteří si do vedení sportovní kolektivu, natož výběru hudební kulisy, nedají mluvit „Demokracie funguje i v tomto případě, ale má určité meze...,“ zní z nedobytného Kajotu.  A jaké jsou tedy meze u brněnských hokejistů?

Amatérský DJ a hokejista Michal Černý namixoval doma CDčka, které dal před zápasem poslechnout spoluhráčům. Těm se jejich výběr líbil, a tak se Leoš stal hlavním pánem nad ovladačem. „Leoš pouští především hitovky,“ potvrdil redakci Deníku kapitán Komety Bičánek.

Před zápasem šatnou duní především tvrdý rock, jak se na mužný sport, jakým hokej bezesporu je, patří: Tři sestry, Kabát, mladší spoluhráči si oblíbili emo partu Sunshine i její hudbu tvrdou jako Divíškův hit. A snad jako úlitba brněnským komunálním politikům a největším sponzorům brněnského hokeje Bc. Romanovi Onderkovi, MBA a Mgr. Liborovi Šťástkovi často zazní i moravský národní umělec a bard Daniel Landa.

Při relaxaci v pozápasových dnech dají na slavná vítězství našeho nejúspěšnějšího ledního klubu (a etalonu triumfů) vzpomenout ekvivalentně a téměř stejně úspěšní mnohonásobní Zlatí slavící Hana Zagorová a Karel Gott, jehož C'est la vie musí poraženým a spráskaným soupeřům ještě dlouho zvonit v uších, když si v Kajot-areně balí své lední serepetičky na dlouhou cestu domů...

Tak kluci, hrajte ještě dál...

Video: Kája zpívá Kometě C'est la vie

Článek vyšel 1. apríla 2012, citace použity z: Deník 8.3.2012

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně