Mrkni se na line upy pro 10. týden

V Roxy na Vibratoru zahrají Schlachthofbronx, na tour se vydá party Quattro, kdo miluje jump up, půjde na Dub Zero. Tak vybírej!

9.3. 2012 06:50:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

9.3. 2012

Advance

Praha, Pekelnej Bar

22.00 - Other Vision
23.30 - Nkyp
01.00 - Revis
02.30 - Hydrophonic
04.30 - Tripod
06.00 - konec

9.3. 2012

Dubstep Beats vol. 2

Valašské Meziříčí, M Klub

20.00 - Jungleman
21.00 - FNTM
23.00 - Send
00.30 - Philip T.B.C.
02.00 - Czida + Bassdozer
03.30 - Jungleman

9.3. 2012

Green Apple

Brno, Perpetuum

21.00 - Jamie Keps
00.00 - DewTownDogz (live)
00.45 - HighSelecta
01.15 - Alyaz
03.00 - JeanDick + Dicktátor1

9.3. 2012

Imagination Warm up

Praha, Storm

20.00 - John T
22.00 - Shede
23.30 - Tons + Emeka
01.00 - Dub Zero
02.30 - Tony + Dino

9.3. 2012

Keep smilin´

Praha, Reston

21.00 - Tokátko
22.00 - JayQu
23.30 - Calbee
01.00 - Agent
02.30 - Steen & The Keeper
04.00 - Cube + CZScream

9.3. 2012

LayDee Jane

Brno, 7. Nebe

22.00 - warm up DJ
22.00 - Beat Splitterz
23.30 - Duncan Grey
00.30 - Martin Gredner
01.30 - LayDee Jane
03.00 - Patricia

9.3. 2012

Lucas Age 500

Praha, Midnight Diamond Club

20.30 - Twenty
21.30 - Topic + Sweder
23.00 - Ib Duo
00.00 - půlnoční překvapení
00.00 - Homas Coastline + Lucas Age
04.00 - N-Rico
05.00 - George Crusher

9.3. 2012

One Night

Praha, Roxy

22.00 - Josef Sedloň
00.30 - Javas
02.30 - Dan Cooley

2nd
TinTin

9.3. 2012

Quattro on tour

Vyškov, Absolut

22.00 - Ivka
00.00 - EccoRox
01.30 - Peter Pea
03.00 - Ronnie

10.3. 2012

Escape

Brno, Perpetuum

21.30 - P.E.D.R.O + Rastyn
23.30 - BeatSplitterz
00.30 - Michal Pesina
01.30 - BeatSplitterz + Michal Pesina

10.3. 2012

Vibrator

Praha, Roxy

22.00 - Tuco
00.00 - Tvyks
01.00 - Schlachthofbronx (live)
02.00 - Tvyks
03.00 - Michael Priest

2nd
Lucas Hulan + Ezwell

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně