John Digweed zahraje na Svojšicích

Dalším oznámeným jménem pro Svojšice je majitel labelu Bedrock John Digweed.

7.3. 2012 16:06:56 | | Džejár

John Digweed zahraje na Svojšicích

To, že si na festivalu Svojšice přijde na své snad každý, dokazuje i další potvrzené jméno pro letošní ročník. Po Adamu Beyerovi, Svenovi Väthovi či hvězdném Ericu Prydzovi program festivalu obohacuje mistr progressive house zvuku, majitel labelu Bedrock, legendární dj a producent  John Digweed.

Exkluzivní minimix obsahující tracky z nové kompilace Bedrock Underground Sound Of Miami compilation


John Digweed se celosvětově proslavil především díky svému osobitému progressive house zvuku. Neméně známá je jeho spolupráce se Sashou, s nímž vystoupil v mnoha několikahodinových b2b setech a vydal nespočet skladeb na světových značkách včetně např. Ministry of sound. John je dále majitelem labelu Bedrock. Mezi jeho další aktivity patří už několik let radio show Transitions.
 

John Digweed se po Ericu Prydzovi, Svenovi Väthovi, Adamovi Beyerovi, Cristianovi Varelovi, PAN-POT aj. stává jedním z dalších headlinerů festivalu Svojšice 2012.


Potvrď účast na festivalu na FB

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně