Mrkni se na line upy pro 9. týden

V Roxy si večírek udělá Shadowbox, v SaSaZu zahraje Fedde le Grand, o pár bloků dál v Crossu Dom & Roland. Tak vybírej!

2.3. 2012 07:10:16 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

2.3. 2012

Acapulco

Ostrava, Fabric

22.00 - Michael J
23.30 - Pete Walk
01.00 - Lucca
03.00 - Danny Bright
04.30 - Robiq
06.00 - konec

2.3. 2012

Groove box

Ústí nad Labem, Pomeranč

20.00 - Enkeli
21.30 - Otik Von Hell
23.00 - Sanny + Andrew J
01.00 - Enkeli

2.3. 2012

Nerve Attack 3

Břeclav, Park-Club

21.00 - Aristo
22.00 - Ridee
23.00 - Strictly Puppets
01.00 - Mallet
02.00 - Crozby
03.00 - Face
04.00 - Survivors

2.3. 2012

Next Station IV.

Praha, Storm

20.00 - Strato + Vex
23.00 - Saym
00.30 - QO
02.00 - Azurit
03.30 - Crespo
05.00 - b2b

2.3. 2012

Residents Night

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
22.30 - Deivis + Johannes
00.00 - Nois
01.30 - Muzzy
03.00 - Alexx
04.30 - Upgrade

2.3. 2012

Rush Hour B2B Edition

Brno, Exit

21.00 - Free Gate + CJ JJF
22.30 - Najgecc + Lia
23.30 - Typhone + Mort'n
00.30 - James Haste + Adam Suizo
01.30 - Stepan Bruck + Vyrys
02.30 - Phil Albedo + Lucasch
03.30 - Locomotivos DJs

2.3. 2012

Shadowbox @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Nitrous
23.30 - 2K + Sweg + MC Lindee
01.00 - Technicolour
03.00 - Rudeboy + M4Y4

2nd
22.00 - M4Y4
23.30 - Rudeboy + Mireau
01.30 - 2K + Sweg

2.3. 2012

Take Over

Praha, SaSaZu

22.00 - Sultan + Ned Shepard
00.00 - Deniz Koyu
02.00 - Fedde le Grand
05.00 - All back 2 back
06.00 - konec

2.3. 2012

Vision

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.30 - Conspira
00.00 - Koogi
01.00 - Dom & Roland
02.30 - X.Morph
03.30 - Local Heroes
05.00 - ?

3.3. 2012

Musica

Praha, Roxy

22.00 - Jaquillin
01.00 - Jonas Stenberg
03.00 - Bon Finix
05.00 - konec

3.3. 2012

Technicolor

Brno, Mersey

20.00 - Luke Nova
21.30 - Diagonal
23.00 - Wire (live)
00.00 - Zlatomil
01.30 - Joshek
03.00 - Archee + ?

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně