Jeremy Olander: Prydzův objev na Svojšicích

Mlady švédský DJ a producent bude podporovat Prydze v rámci letošní tour a nejinak tomu bude i ve Svojšicích.

24.2. 2012 08:42:48 | | pop84

Jeremy Olander: Prydzův objev na Svojšicích

O hudebních schopnostech a talentu mladého švédského dje a producenta Jeremyho Olandera není pochyb. Není totiž žádná náhoda, že si ho jako support na celosvětové tour, jehož zastávkou je i festival Svojšice 2012, vybral sám headliner festivalu Eric Prydz!

Švédský talent Jeremy Olander se dostal do hledáčku Erica Prydze celkem nedávno a zaujal ho natolik, že si ho Prydz vyžádal jako doprovodného dje na své světové turné, během kterého se 29. června představí i v letním areálu Svojšice.


Jeremy se mimo jiné zúčastní jako speciální host nového formátu velkolepé show Erica Prydze – tzv. Epic show. Premiéra proběhne 2. dubna v Londýně a kromě kvalitní hudební produkce představí i ty nejmodernější technologické trendy. Dále se objeví premiérově na Ibize a v mnohých dalších zahraničních klubech a na festivalech.

Pokud máte rádi melodický progressive sound směřující až k temnějšímu šlapavému technu, neměli byste si Jeremyho na Svojšicích nechat ujít!

Jeremy Olander - Fairfax/Rypamont Out Sep 12, 2011


Jeremy Olander vystoupí na festivalu Svojšice společně s dalšími zahraničními djs Svenem Väthem, Ericem Prydzem, Adamem Beyerem, PAN-POT a dalšími.

Potvrď účast na festivalu na Facebooku

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně