Ultra Music Festival se rozrostl

UMF Worldwide, jakožto nová značka Ultra Music Festivalu z Miami, představila své plány na rok 2012.

24.2. 2012 12:10:26 | life style | Carl W

Ultra Music Festival začínal jako jednodenní akce v roce 1999, ale v současné době je jedním z největších světových elektronických festivalů. Původní festival v Miami bývá několik měsíců dopředu vyprodán, minulý rok se ho zúčastnilo přes 150.000 lidí.

Mezinárodní odnože ale u tohoto festivalu nejsou ničím novým. Po několik let běží například v Brazílii a na Ibize. Nyní se ale ovšem přidají další země. Svou premiéru bude mít akce v Argentině, konkrétně 5. května v Buenos Aires. Potom se vydá do nedalekého Polska na dva červencové dny. Poprvé se festival dostane také do Asie a to 4. srpna do Soulu. Do Brazílie zavítá ke konci tohoto roku. Co se Ibizy týče, tak se fanoušci dočkají dvakrát - 27. května a 7. října.

Co se týče umělců, tak žádná jména ještě známá nejsou, kromě Polska, kde se předvedou prvotřídní hvězdy jako Carl Cox, Tiësto nebo Avicii.

Linky:

Video: Ultra Music Festival 2012 Teaser

PARTYINFO

Ultra Music Festival [zrušeno]

13.07.2012 - 14.07.2012 , Warszawa
Live: Kraftwerk
DJs: Sven Väth, Adam Beyer, John Digweed, Martin Solveig, Magda, Carl Cox, Richie Hawtin, Cristian Varela, Jon Rundell, Avicii, Tiësto, Sebastian Ingrosso + Steve Angello, Hardwell, Nicky Romero, Alesso, Martin Solveig, Cassette, R3hab, Bassjackers, Umek, Art Department, Yousef, Afrojak, Ladiback Luke, Above & Beyond, Benny Benassi, Sidney Samson, Knife Party, AN21 + Max Vangeli, Third Party, Beltek etc.
Cena: 117,5 - 223 (VIP) €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně