Pan-Pot míří do Svojšic

Půjde o premiérové vystoupení v Česku, berlínské duo bude headlinery techno haly ve Svojšicích.

23.2. 2012 06:16:04 | informace | pop84

Pan-Pot míří do Svojšic

Ještě před pár lety dj- a producentskou dvojici Pan-Pot téměř nikdo neznal. Během krátké doby se ale z berlínského dua ze stáje Mobilee Records stala světově známá dvojice, kterou bookuje de facto celý svět. Jednou ze zastávek jejich letní tour bude i festival Svojšice, kde Pan Pot odehrají  své premiérové vystoupení v ČR.

Berlínský techno act Pan-Pot funguje od roku 2005, kdy ještě v tříčlenné sestavě vydal debut s názvem Copy & Paste. Hlavními aktéry projektu tehdy byli Tassilo Ippenberger, Thomas Benedix a Marco Resmann.  Poslední z jmenovaných v r. 2006 projekt opustil.

O dva roky později už jako oficiální duo vydali desku Pan-O-Rama. V rámci turné k albu v zimě 2008 procestovali Kolumbii, Japonsko, USA, Polsko, Španělsko, Portugalsko, Francii a Švýcarsko.  

V roce 2011 vystoupili poprvé na Ibize na jedné ze slavných parties  ze série Cocoon Heroes v klubu Amnesia. Letos dvojici vychází speciální DVD Back to Back vol. 6, které důkladně mapuje jejich téměř roční world tour. Kromě dokumentu zde najdete i oblíbené skladby z domovského labelu Mobilee a autorské věci. Důkazem stále rostoucí popularity této dvojice je i pozvání na letošní vydání německého  Time Warpu. A dobrou zprávu máme i pro domácí fanoušky téhle techno dvojky. Pan-Pot letos v červnu zavítají konečně i k nám do České republiky. Svou premiéru zde odehrají 29. června 2012 na letním festivalu Svojšice!

Nedávno jsme vydali info o chystaném dokumentu o této dvojici. DVD vyjde k přiležitosti namixování šesté kompilace Back to Back Series labelu Mobilee, kterou právě dostali Tassilo Ippenberger a Thomas Benedix alias Pan-Pot na starosti. Více o tomto dokumentu vč traileru najdete zde

Video: Pan-Pot live in Amnesia

Pan-Pot jsou headlinery kryté techno haly festivalu Svojšice, na kterém dále vystoupí Sven Väth, Eric Prydz, Adam Beyer a další.

PAN-POT live - Cocoon Heroes 2011

Potvrď účast na festivalu na Facebooku

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně