Mike.H inspiruje: Kuedo, Death in Vegas, Sigur Rós...

Do aktuální „Inspirace“ servíruje neúnavný propagátor dobré hudby...

23.2. 2012 09:16:15 | ankety & názory | Jan „ian“ Hromek

..a pořadatel večírku „Seed“ v Café v lese či „Basshaviour“ v Carculcah - pražský DJ Mike.H!

Která tři alba posloucháš v současné době nejvíc ze všech?

Kuedo - Severant: Jamie na svém prvním albu mísí 80's synthy s futuristickými beaty a funguje to perfektně. Co na to Vangelis? Kueda jste si mohli dát live 17.2. v Pražské Meetfactory na party Education.

Death In Vegas - Trans-Love Energies: Elektronický rock, nebo elektronika s kytarami? Netuším... Pokud si ale libujete v analogových synťácích, jsou jejich poslední tři alba ten správný materiál.

King Creosote and Jon Hopkins - Honest Words: Jsem hodně emo. Proto mne tahle kombinace klavíru, kytary, ambientních podmazů a přitepleného zpěvu neskutečně baví. Připravte si kapesníček.

Video: King Creosote & Jon Hopkins - Bats In The Attic


Na která tři alba nikdy v životě nezapomeneš?

Luke Abbott - Holkham Drones: Britský producent z labelu Border Community se u většiny lidí zapsal právě tímhle rok starým debutem. V kuchyni vykouzlil album bez průměrných momentů, které si s ničím nespletete. Vše ze zmíněného labelu, šéfovaného James Holdenem, stojí za poslech.

Video: Luke Abbott - Brazil

Sigur Rós - Takk: Kdo by nemiloval Island?

Video: Sigur Rós - Heysátan

VA - Deutsche Elektronische Musik: Budu trochu podvádět a mojí třetí volbou bude kompilace vydaná na značce Soul Jazz. Mapuje německou 'experimentální' scénu let 70. a 80. Čtyři desky plné krautrocku a progrocku.


Je nějaký song, při kterém ti vyloženě naskakuje husí kůže?

Mohl bych vybrat libovolný prasowobl track od producentů jako Borgore, 16bit nebo třeba "dubstepového pionýra" Skrillexe. Zkrátka to uřvané electro, co teď tak frčí u teenagerů. Protože to má pořadnej DROP!

Linky:

soundcloud.com/mikeh
www.facebook.com/seed.party

PARTYINFO

Fake Tone

23.02.2012 Cafebar O2, Praha
DJs: Mike.H, AllStars
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně