Vášnivý Ital Angy Kore

Silná touha zkoušet nové věci, italská zapálenost a vášeň k hudbě. Muž, který žije okamžikem. To je DJ a producent Angelo Del Core.

22.2. 2012 06:14:41 | profily | Carl W

Angelo pochází z italského menšího městečka Ariano Irpino. Za mixážní pult se dostal již ve čtrnácti letech a zanedlouho začal i se svou vlastní produkcí. Vytupoval po okolních klubech a v té době ještě hrával hardstyle pod nickem Angelo, který mu vydržel až do devatenácti let.

To dostal možnost zahrát si na nejprestižnějších výletních lodích v Itálii, se kterými procestoval velký kus světa. Poznává tak nové kultury a hudební vkusy. To vše vede k jeho "znovuzrození", když se představuje jako Angy Kore. Inspiraci pro hudbu začal čerpat ze spojení hardtechna a dark minimalu.

Po návratu na pevninu začíná s produkcí, která se téměř okamžitě dostává do tracklistů nejlepších DJs jako Richie Hawtin či Umek. A Angelo rozhodně nezahálí. Za poslední čtyři roky pustil do světa více než 400 tracků a stává se tak jedním z nejaktivnějších a zároveň nejžádanějších italských DJs.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na PlusMinus na www.rave.cz/shop.

Za svou nedlouhou kariéru procestoval opravdu kus světa, zahrál si v klubech v Malajsii, Mexiku, Kazachstánu a nedávno navštívil taky Slovensko. Do Česka má naplánovanou cestu 20. dubna, kdy nám svou produkci představí na akci PlusMinus v brněnském Bobycentru.

Poslechni si: Angy Kore - Dirty Trip

PARTYINFO

PlusMinus

20.04.2012 Bobycentrum, Brno
DJs: Stefano Noferini, Laserkraft 3D (live), Dustin Zahn (live PA), Beltek, Joey Beltram, Angy Kore, Da Fresh (live), Marika Rossa, Orbith, Jerry, Hydrophonic
2nd: B-Complex, Philip T.B.C., No Money, Bifidus Aktif, Spool
Cena: 399 - 2.499 (all in VIP gold)
REKLAMAREKLAMA