O slovo se hlásí Melt! festival 2012

Německý Melt! Festival nabízí něco, co by si asi přál každý festivalový promotér a fanoušek. Každoročně je v předstihu...

21.2. 2012 11:15:01 | informace | Pstruh

 .. vyprodán, největší atrakcí je místo samotné, kde industriálnímu Ferropolis dominují obrovské jeřáby, některé až 30 metrů vysoké. Pokud by se vyhlašovala soutěž o nejoriginálnější festivalové místo, tak by Melt! zcela jistě obsadil přední příčky.

We are Melt [foto: www.meltfestival.de]

Takovou třešničkou na dortu je nepřekonatelný line up, který se tento rok obzvlášť povedl a to je zatím zveřejněna pouze jeho část. K atmosféře samotné se asi nemá cenu ani vyjadřovat :-).

A na koho se můžeme 13 -15. 7. těšit? Mezi live vystoupeními a kapelami určitě vévodí Plan B, The Rapture, Block Party, Gossip, Two doors cinema club, M83 a Justice. 

Velké zastoupení má zde především elektronika, kde mezi DJs budou kralovat Richie Hawtin, Laurent Garnier pres. LBS, Dave Clarke, Caribou, Benga (live), Ellen Allien, Flux Pavilion, Maya Jane Cole, Modeselekor, Sebastian (live), The Bloody Beetroots (dj set), Adam Beyer. To vše a mnohem více letos na německém MELT! festivalu.

Video: Melt! 2012 Trailer

PARTYINFO

Melt! 2012

13.07.2012 - 15.07.2012 Ferropolis, Gräfenhainichen
Live: Plan B, The Rapture, Block Party, Gossip, Two doors cinema club, Laurent Garnier pres. LBS, M83, Justice, Caribou, Modeselekor, Flux Pavilion
DJs: Richie Hawtin, Dave Clarke, Benga, Ellen Allien, Maya Jane Cole, Sebastian, The Bloody Beetroots, Adam Beyer etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně