Mrkni se na line upy pro 7. týden

JZĎáci budou slavit veselých 13 let, v Brně bude Elektra, v Olomouci Bubbles, bude i pražský díl Let it Roll. Tak vybírej!

17.2. 2012 06:36:52 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.2. 2012

13 Years of JZD promotion: Return of Legends

Valašské Klobouky, KD Klobučan

20.00 - X-Basse
20.45 - Ian Fuzzy
21.30 - Lucasch + Kita
22.30 - Pako DJs (PapiOIL + Kotlyk)
23.30 - Martini
00.15 - Tráva + Loutka
01.45 - Toky + Boss
03.15 - Rusty Fox + Siki
04.00 - konec

17.2. 2012

Base

Praha, Pekelnej Bar

21.00 - Revis
23.00 - Adam Cloud + Pete Walk
01.00 - Colin Dale
03.00 - Brady + Few
05.00 - Base + Unique DJs

17.2. 2012

Bassproof

Brno, Perpetuum

21.00 - Graffo
22.30 - Casper
00.00 - Wenkowsound
02.00 - Hanzall
03.30 - Brock

17.2. 2012

Big Day Dominant

Liberec, Spot

21.30 - Markee Daniels
23.00 - Mint
00.30 - Pierre Marco
02.00 - Michael J
03.30 - Marcello Totti
04.30 - Belami
05.30 - Mishita
06.30 - Pierre Marco + Michael J
07.30 - Belami + host
08.30 - konec

17.2. 2012

Bubbles: Party Animal

Olomouc, S-klub

21.00 - Coobcha
22.00 - Leo Lycra
23.00 - Wolscha
00.00 - Laydee Jane
01.30 - John B
03.00 - Michael Scuberman
04.00 - B.UNQ!
05.00 - Coobcha

D'n'B
20.00 - Solaris
22.00 - Gotia
23.30 - Mayky Mayk
01.00 - Inspiral X62
02.30 - Dubtrax
04.00 - Solaris

17.2. 2012

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Sonja
23.30 - Martin Hloch
01.00 - Sebastien Leger
03.00 - Orbith
04.30 - Grining

17.2. 2012 - 19.2. 2012

Factory Fashion Market: Fashion is Art!

Brno, Stadion

pátek
14.00 - začátek prodeje, hrají W.Dj, Marthy, Kema
18. 00 - videoprojekce na téma Art is fashion (moderují Eva Janková a Jenda Perla)
19.30 - Rejnok - vystoupení tanečního studia Cyranovy boty
20.00 - módní přehlídky Punktura, Rudakitana, MUXU, Pictordie, LU.KA fashion, Lovemusic
21.30 - Positive Lovemusic party - hrají W.DJ, Upgrade, To-su-ya, marthy, Navr aka Rvan

sobota
10.00 - začátek prodeje, hrají W.Dj, Marthy, Kema
11.00 - Kokino - neodolatelné zákusky, tentokrát budou opravdu dobře zásobení
18. 00 - videoprojekce na téma Art is fashion (moderují Eva Janková a Jenda Perla)
19.30 - Sen - sólové taneční vystoupení Kateřiny H. Hanzlíkové
20.00 - Dance is Art - taneční vystoupení skupiny Wackkiki

neděle
10.00 - začátek prodeje, hrají W.Dj, Marthy, Kema
17.00 - konec prodeje

17.2. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Fatty M + Roman Rai
01.00 - Timo Maas
04.00 - Roman Rai + Fatty M
06.00 - konec

17.2. 2012

Let it Roll 2012 Prague

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 - Akira + Bifidus Aktif
21.30 - Fred V + Grafix
23.00 - Shy FX
00.30 - High Contrast
02.00 - Andy C + MC GQ
03.30 - Netsky
05.00 - Pixie + Suki
07.00 - konec

Take Control
20.00 - Rudeboy + M4Y4 + MC Procter
21.30 - IM Cyber
22.30 - D-Bridge
00.00 - Raiden
01.30 - Black Sun Empire
03.00 - Vicious Circle
04.30 - X-Morph
05.30 - One Way
07.00 - konec

Dubstep Alliance
20.00 - Chik + Franill
22.30 - Merak
00.00 - Kryptic Minds
01.30 - 16bit
03.00 - Smack
04.30 - Stiffler Selecta + Dirty Little Toaster
07.00 - konec

17.2. 2012

Metronom 2

Břeclav, Park-Club

20.00 - Membrane 39
21.15 - Tilac
22.30 - Liner
23.45 - Peter Pea
00.45 - Vitecone (live)
01.30 - EccoRox
03.00 - Cmens (live)
04.00 - Tilac

17.2. 2012

Space Invaders

Praha, Storm

21.00 - Ypsylon
22.30 - Dwaid
00.00 - Haraburda (live)""
01.30 - Ataro (live)
03.00 - Ondrej Psyla

17.2. 2012

Techhouse.cz Nite

Praha, U Bukanýra

22.00 - Next
00.30 - Brady
02.30 - Eddrum
04.00 - Raidem
06.00 - konec

18.2. 2012

Bogotech

Ostrava, Barcode

21.00 - Spigl
22.30 - MaSo
00.30 - No-On
02.00 - Dealer

18.2. 2012

Crystal

Ostrava, Fabric

22.00 - Marthy
00.00 - Marcel Woods
02.00 - Laydee Jane
03.30 - N-Rico
05.00 - Martin Gredner
06.30 - konec

18.2. 2012

Dnb Drumatization 2

Klobouky u Brna, Detroit

20.00 - Miky
21.30 - Crozby
23.00 - Pixie
00.30 - Fish
02.00 - Flashbeck
03.30 - P.J.

18.2. 2012

Elements

Brno, Perpetuum

21.30 - Nowiesto
23.00 - Dazy
00.30 - Eddy
02.00 - Matimur
03.30 - Wolf

18.2. 2012

House Elements

Praha, Roxy

22.00 - Biodan
00.00 - Tazz
02.00 - Slater
03.00 - back2back
05.30 - konec (max. 06.00)

18.2. 2012

Mastermix Live!

Holešov, Wats

21.00 - Abdul Cana
23.00 - Andrea Fiorino
01.30 - Romano

18.2. 2012

Weneverstopdisco!!! Carneval Show

Praha, Cafebar O2

20.00 - Synaptik
22.00 - Steve Weenie (live)
00.30 - Sonja Neverstop (live)

18.2. 2012

Witchcraft

Praha, Pekelnej Bar


22.00 - Kema
23.30 - Segment
01.00 - Clara Bailar vs Oersted
03.00 - Alek X
04.30 - Peter Pea

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně