Sven Väth také míří do Svojšic!

Šéf labelu Cocoon se představí po boku Erica Prydze ve Svojšicích. I když do festivalu Svojšice zbývá ještě několik měsíců...

16.2. 2012 07:58:00 | informace | pop84

Sven Väth také míří do Svojšic!

.. organizátoři akce prozrazují již druhé velké jméno letošního line upu. Dalším headlinerem bude sám šéf labelu Cocoon, vynikající dj a producent Sven Väth!

Své kvality Sven Väth dokázal tuzemským fanouškům techna už několikrát a  29. 6. 2012 ve Svojšicích se k tomu chystá znovu, navíc v premiérovém vystoupení pod širým nebem. Fanoušci se mohou těšit na notnou dávku kvalitního techna pocházejícího (nejen) z labelu Cocoon, jehož produkce momentálně vévodí světovým žebříčkům.

"Máme ještě nějaká dobrá jména schovaná. Nechte se překvapit", říká k dosavadním zveřejněným jménům Petr Dzingel z pořadatelské agentury. 

Väth je známý tím, že si obšas z davu vytáhne partypeople, aby mu tvořili atmosféru na stagei. Třeba se dočkáte letos ve Svojšicích i vy :) Mají Prydz a Väth nějaké specifické požadavky, na které musí pořadatelé přistoupit? Petr k tomu říká: "To si piště, booking je hodně náročný. Ale vše je ošetřeno smluvně, takže to nemsím zveřejnit"

Sven Väth na Time Warpu 2010Sven Väth je po Ericu Prydzovi v pořadí druhým exkluzivním hostem festivalu Svojšice.

Na dotaz, zda-li se i fanoušci ostatních žánrů mají na co těšit nám Petr sdělil: "Line up main stage se pomalu rýsuje a překvapeni budou určitě i fanoušci techno flooru. Vše brzy oznámíme"

Chystáš se na festival? Potvrď svoji účast na Facebooku

Pro další informace můžeš sledovat weby:
www.svojsice.cz
www.facebook.com/svojsice

Lístky na festival by měly být v prodeji od března, jejich předprodej bude probíhat také u nás na www.rave.cz/shop

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně