Ukrajinská Lady Gaga? DJka Marika Rossa!

Opravdu jen Lady Gaga ukrajinské techno scény, nebo je za oblečky této sličné ženy něco víc?

10.2. 2012 08:21:11 | profily | Carl W

Po Nastie Beauty navšítí Česko další ukrajinská djane Marika Rossa. Aby se jako začínající DJka v roce 2004 prosadila, rozhodla se, že si pomůže krapet neortodoxně - přebarevnými kostýmy, na kterých pak založila svou image.

"Může zde nyní být víc DJs, než dokážete spočítat, ale poté, co uvidíte provedení Mariky, zjistíte, že zaplnila obrovskou mezeru v tomto odvětví." Toto vyjádření jejího přítele, manažera a také DJe Alexandra Galickiyho bych bral ovšem s rezervou. Přeci jenom, když slyšíte o DJi, který si nezakládá na své hudbě, ale na image, tak pvní, co vás napadne - něco nebude v pořádku. Velké množství děv převážně z východních zemí se tak snažila proslavit za pomocí projektu Topless DJs. Marika Rossa je ovšem trochu jiný šálek čaje.

Svou hudbou a vystupováním se dostala do slavného ukrajinského klubu Forsage & Saxon, kde se také stala jedním z residentních DJs. Měla možnost několikrát vystoupit na festivalu Kazantip, který je slavný po celé Evropě. To je ovšem jenom začátek. Co se týče Kazantipu, je také spoluvlastnicí jedné ze stageí nazvané "Clouds". Se svým přítelem, jímž je výše zmíněným DJ Alexandr Galickiy, vysílá každou středu radio show nazvanou "Fresh Cut" na ukrajinském rádiu Kiss FM. Ta nyní čítá už celých devadesát epizod a je jedna z nejposlouchanějších na Ukrajině. Marika je také producentka, track s názvem "Loppestein", na kterém spolupracovala s duem DJ Dandi & Ugo, vyšel na labelu Italo Business.

Marika je velice energická slečna. Růžové paruky, oblečky pro panenky, podkolenky a plyšový medvědi jsou jenom vizáž. Za pultem k vám promluví s prudce energickým zvukem kvalitního techna a tech-housu. V následujících měsících si tak kromě Ukrajiny zahraje i jinde v Evropě. Můžeme se na ni přijet podívat do Švýcarska, Ruska, Bulharska, Německa, nebo se dostavit do brněnského Bobycentra, kde se nám předvede 20. dubna na akci PlusMinus.

Video: Marika Rossa - Kazantip 2010:

PARTYINFO

PlusMinus

20.04.2012 Bobycentrum, Brno
DJs: Stefano Noferini, Laserkraft 3D (live), Dustin Zahn (live PA), Beltek, Joey Beltram, Angy Kore, Da Fresh (live), Marika Rossa, Orbith, Jerry, Hydrophonic
2nd: B-Complex, Philip T.B.C., No Money, Bifidus Aktif, Spool
Cena: 399 - 2.499 (all in VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně