Svojšice 2012, známe headlinera: Eric Prydz

Festival Svojšice 2012 letos nabídne hned dvě velké osobnosti světové taneční scény.

9.2. 2012 06:13:48 | informace | pop84

Svojšice 2012, známe headlinera: Eric Prydz

Prvním odtajněným jménem je autor megahitu Piano, švédský legendární producent Eric Prydz.

Mění se Svojšice?

Známená snad Prydz odklon od tvrdšího techno line upu, na jaký jsou návštěvníci Svojšic zvyklí? Za pořadatele nám k tomu řekl Petr Dzingel: "Ano i ne. Tvrdší techno zůstane, ale dostane prostor ve velkokapacitní hale. Lineup techno flooru oznámíme do 14 dnů."

Produkce Erica Prydze patří k jedné z nejhranějších a nejprodávanějších vůbec. Obrovský úspěch zaznamenalo hned několik jeho skladeb. Kromě Call On Me stojí za zmínku i slavná skladba Piano, kterou v letech 2010 - 2011 zařadili do svých playlistů rádia a djs z celého světa.   Není divu, že termíny svých vystoupení má naplánované i na několik let dopředu.  Organizátorům festivalu se přesto podařilo téměř nemožné: Prydzův management definitivně potvrdil Ericovu účast na Svojšicích 2012, které se tak stanou jeho prvním oficiálním festivalovým vystoupením v České republice vůbec!

Jaké to je získat získat Prydze na festival Petr dodává "Trvalo to dlouhé čtyři roky! Jsou za tím stovky hodin práce. Podrobněji to konkretizovat nemůžeme, ale věřte mi, že to bylo náročné.
Eric nelíta letadlem, takže i to nám situaci značně komplikovalo. Jet hrát někam na event pro něj znamená týdenní trip. Narodilo se mu dítě, takže se více věnuje rodině a hraní si vybírá. Na druhou stranu je to velký srdcař, známý svým osobním přístupem k hudbě a celé party kultuře. Hodně se mu líbí přírodní prostor ve Svojšicích a také lineup, který jsme společně s Ericem konzultovali a upravovali.

Pro mě osobně je to perfektní producent a výborný Dj. Slyšel jsem ho minulý rok dvakrát na živo a  jeho vystoupení  jsou tak energická , že ta atmosféra Tě zkrátka strhne. Bude to excluzivní festivalové vystoupení v České republice, moc se na něj těším!"

Kromě kvalitní hudební produkce se návštěvníci ve svojšickém letním areálu mohou těšit na speciální vizuální 3D show na velkoplošných LED stěnách.

Tak snad už jen, kdy se začnou prodávat lístky? Dle pořadatelů začátkem března

Eric Prydz visual 3D Show

Eric Prydz & Pryda stage / Creamfields 2011

Jméno druhého neméně slavného headlinera a další novinky budou prozrazeny již velmi brzy.

Pro více informací sledujte weby:

www.svojsice.cz
www.facebook.com/svojsice  
ericprydz.tv
www.facebook.com/EricPrydzOfficial

PARTYINFO

Svojšice 2012

29.06.2012 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Sven Väth, John Digweed, Pan-Pot, Joris Voorn, Adam Beyer, Nicole Moudaber, Jeremy Olander, Cristian Varela, Takaaki Itoh + Go Hiyama, Toky + Boss, Tomaš Haverlik, Peet Walk, Adlet, Ronny, Enrico, Mischa Daniels, Chris Sadler, Subgate
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně