Tomorrowland hledá fotografa

Jeden z největších evropských festivalů, belgický Tomorrowland, hledá oficiálního fotografa.

8.2. 2012 14:54:57 | life style | Carl W

Soutěž pořádá Talenthouse.com a nabízí fotografům životní šanci stát se oficiálním fotografem festivalu. Takže pokud si myslíte, že máte na to zachytit 180.000 lidí jako nikdo jiný, rozhodně se přihlaste.

Vítěz nejenom že bude mít fotografie v oficiálním "press balíčku" pro další novináře a dostane se v průběhu festivalu téměř kamkoli - i za umělci, navíc má cestu a 4 noci v prvotřídním hotelu během festivalu zdarma.

Linky:

PARTYINFO

Tomorrowland 2012

27.07.2012 - 29.07.2012 De Schorre, Boom
DJs: David Guetta, Fatboy Slim, Jamie Jones, John Digweed, Alesso, Solomun, Carl Cox, N-Type, Friction, Terence Fixmer, Calvin Harris, Michael Calfan, Dave Clarke, Cari Lekebusch, Avicii, Nicky Romero, Skrillex, Chris Liebing, Green Velvet, Cazzette, Bingo Players, Martin Solveig, Deetron, Porter Robinson, John O’Callaghan vs. Orjan Nilsen, Umek, Hardwell, Above & Beyond, Bloody Beetroots, Sven Väth, Telguk, Maceo Plex, Pendulum Live, Dubfire, Gareth Emery, Sunnery James & Ryan Marciano, Extrawelt, Noisecontrollers, Roger Sanchez, Gabriel & Dresden, Ferry Corsten, Dave Seaman, Dirty South, Angerfist etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně