Kdo jsou Laserkraft 3D?

Kdo vlastně stojí za tímto mimozemským duem, které se v dubnu představí v brněnském Bobycentru?

3.2. 2012 09:25:01 | profily | Carl W

Niels Reinhard a Tim Hoffmann - první z Mannheimu, druhý z Kaiserslauternu. Niels začal už jako DJ na škole, pod pseudonymem DJ Groovejuice. Zato Tim je původně zpěvák rockové skupiny Frayed Froods. Ta se ovšem v roce 2007 rozpadla a i díky tomu následně na universitě v Mannheimu potkal Nielse. Ještě s jedním studentem založili projekt Solo2070, pod kterým dělali krátké nahrávky k filmům a následně i vlastní filmy krátké stopáže. Od roku 2009 začali spolu vystupovat jako live projekt Laserkraft 3D. Sami svůj styl prezentují jako dirty undergroundový tech-house a obscénní electro-rave. Nic moc vám to neříká? Jakmile ale bude mít možnost slyšet jejich vystoupení a jejich zvuk, tak je určitě nezapomenete. Mají opravdu vlastní zvuk, a jak se s ním seznámíte, tak zjistíte, že ten popis de facto sedí.

Jejich vystoupení jsou opravdu živá a mají skvělou odezvu od publika. A zakládají si hodně na vlastní image. Prezentují se jako mimozemské bytosti, které vykázali se své rodné planety na planetu Zemi. Co to vlastně znamená? Svítící 3D brýle, svítící tkaničky, svítící trička a tuny laserů. K hraní používají špičkové technologie, plno různých kontrolerů a udělátek, klávesy, mikrofon a chybět nesmí Macbooky.

Díky své image je tak duo srovnáváno s legendárními Daft Punk. Tak jako tak, úspěch mají ohromný, měli možnost si zahrát na největších párty po celém světě, jako je např. Time Wrap. Jejich single Nein, Mann! dobyl v Německu v hitparády, od té doby vydali i několik remixů (ATB, Robyn, Pleasurekraft ...) a soustředí se na své prvotřídní živé vystoupení.

Video: Laserkraft 3D - Weightless

Linky:

PARTYINFO

PlusMinus

20.04.2012 Bobycentrum, Brno
DJs: Stefano Noferini, Laserkraft 3D (live), Dustin Zahn (live PA), Beltek, Joey Beltram, Angy Kore, Da Fresh (live), Marika Rossa, Orbith, Jerry, Hydrophonic
2nd: B-Complex, Philip T.B.C., No Money, Bifidus Aktif, Spool
Cena: 399 - 2.499 (all in VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně