Click Joe inspiruje: Theo Parrish, Zka4t, Ada...

Tentokrát hudbu do Inspirace vybírá DJ, promotér a kavárník, který stojí za večírky jako Magion nebo Muah! či kavárnou a DJ barem Café Sklenick!

23.1. 2012 10:28:53 | ankety & názory | Jan „ian“ Hromek

Která tři alba posloucháš v současné době nejvíc ze všech?

Rapohnelizenz - The Beat Tape vol​​.​ 2: Mimo občasné bollywoodské úlety supr kompilačka hiphop beats, gratis ke stažení.

Ada - Meine zarten Pfoten: Holky to s emocemi umí. Ada je krásná baba, skvěla DJka a tohle album je plné moc hezkých písniček.

Jules Chaz - Toppings: Další pohodička a jedno z alb roku 2010, která stále sjíždím. No a velké překvápko, že album vyšlo na jinak skoro čistě 4/4 značce Wagon Repair.


Na která tři alba nikdy v životě nezapomeneš?

Bjørn Torske - Feil Knapp: I v našem věku mohou vznikat písničky, které překvapí originálními postupy. Tohle album reprezentuje mou vášeň pro norské neo disco vizionáře.

Theo Parrish - Parallel Dimensions: Theo Parrish pro mě v tomto seznamu zastupuje všechny producenty motorového města. Je to můj král, on je pro mě nejvíc! Díky Ubiquity se tahle deska nedávno dolisovala, od té doby neopustila můj kufr.

Zka4t - Polytea: Jestli může být česká elektronická scéna na něco pyšná, je to počátek tisíciletí. Quazidelict nebo právě Intellygent mají můj velký respekt za hned několik zásadních poslechových alb, která v té době vznikla. V čele s Polytea od Matouše Godíka, světová extratřída!

Video: ZKA4T - Polytea


Je nějaký song, při kterém ti vyloženě naskakuje husí kůže?

Že by mi něco způsobovalo husí kůži, to asi ani ne, to co se mi nelíbí, to neposlouchám. Asi bych teď uměle musel postovat něco od Skyline nebo nějaký mladý český naděkný trance :-). Ale na jednom SOL jsme se Sonoritym dobře popili pivo z backstage trancových djů, to jsou hodně divné bytosti, já pak během chvilky ještě vrazil do Johna B (fuj) a navíc viděl Afriku Islama olizovat si při "hraní" ty jeho tlustý mastný prstíky. To bylo celkem dost špatných emocí na tak krátkou chvilku :-).

Linky:

PARTYINFO

Elektra

17.02.2012 Fléda, Brno
DJs: Sébastien Léger, Orbith, Sonja, Grining, Martin Hloch
2nd: Tomas Holic (live), Click Joe, Kellys
Cena: 200 - 249 (předprodej) / 299
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně